ساب دامنه با ساب فولدر چه تفاوتی دارد کدام بهتر است

سلام
من میخوام بجز سایت اصلیم یک وبلاگ و یک فروم و… بسازم به نظر شما توی ساب دامنه بسازم بهتره یا توی ساب فولدر تفاوت این دوتا چیه؟

درود

بهترین کار اینه که تو ساب دامنه این کار رو انجام بدین تا محدودیتی براتون پیش نیاد. اگر با فایل .htaccess آشنایی داشته باشید، می دونیم که مقادیر موجود در این فایل بر روی کل فایل ها و پوشه های درون آن تاثیر گذار خواهد بود.

جدا از اون، برای سئو بهتر هست که از ساب دامنه استفاده کنید تا موتور های جستجو برای ساب دامنه تفاوت ایجاد بشن از وب سایت اصلی شما. اگر دقت کرده باشید تمامی امکانات سون هاست بر روی ساب دامنه هست.

مثل:
blog.7ho.st
forums.7ho.st
dns.7ho.st
seo.7ho.st
و کلی امکانات دیگر که به همین شکل ساب دامنه هستن.

مزیت داشتن ساب دامنه اینه که در آینده اگر قصد داشته باشید که هاست جداگانه برای ساب دامنه انتخاب کنید این کار رو خیلی راحت می تونین انجام بدین. اما اگه تو پوشه نصب کنین، امکان تفکیک اون وجود نداره.

جواب کوتاه اینه که بخش های مختلف وب سایت رو همیشه روی ساب دامنه راه اندازی کنین تا در آینده دچار مشکل نشید.

موفق باشید

2 پسندیده

سلام بر ارتای عزیز
می خوام برای فقط یکی دو صفحه ی سایتم از دموی قالبم استفاده کنم.مشکل اینجاست که سایت خیلی وقته ساخته شده ولی می خوام برای یکی دو صفحه ی سایتم از دموی قالب استفاده کنم از طرفی به اطلاعات سایتم نیاز دارم.یعنی مثلا می خوام توی اون صفحات 10 مطلب اخیر سایتم رو نمایش بدم.اگر از ساب دامنه و ساب فولدر استفاده کنم کاملا از هم مجزا می شن و از ساب فولدر دسترسی به اطلاعات توی سایت اصلی ندارم؟
پیشنهادتون چیه؟
کلا بی خیال ساب دامین و ساب فولدر بشم و اون صفحات رو دستی درست کنم؟ تنظیمات خیلی داره :weary:

درود

شما یا باید یه چیزی مثل html بدون دیتابیس درست کنید و بعد مطالب اخیر رو با feed فراخوانی کنید. یا یه صفحه تو وردپرس بسازید و خیلی عادی مثل همه صفحات دیگه ازش استفاده کنید.

چه تنظیماتی داره که ارزشش رو نداره؟

3 پسندیده