ساخت اکانت در گوگل پلی استور

با سلام
یک اکانت در گوگل میخوام بسازم
از کجا موارد زیر رو تهیه کنم:
-تلفن همراه خارجی با قابلیت دریافت پیامک
-کارت اعتباری خارجی برای پرداخت مبلغ
-ادرس و نام خارجی برای تایید هویت
-سرور مجازی از کشور خارجی برای لاگین و کار با اکانت

سلام دوست خوبم ، به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدی
1 . نرم افزار TextNow که هم داخل گوگل پلی و هم استور ویندوز10 موجود هست
2 .اگر از مشترکین سون هاست هستید با بخش مالی صحبت کنید اگر کار پرداخت و دریافت قانونی باشه فکر میکنم کمکتون کنن.
3 .آدرس رو از روی گوگل مپ دقیقا کشور سروری که میخرید باشه
4 .از سرور مجازی های قدرتمند سون هاست تهیه کنید
در نهایت همه اینارو فیک و کرک شده هم میشه کار کرد اما هر لحظه ممکنه اکانت مسدود بشه بخاطر همین بهترین کار مواردی هستن که گفتم .

6 پسندیده

در تایید فرمایشات شما باید بگم
آدرس و نام خارجی رو به راحتی با جستجوی عبارت «fack address» در گوگل میتونید بدست بیارید .
فکر کنم منظور ایشون از کارت اعتباری خارجی ، اطلاعات اون کارت نظیر رمز و … است چون در هنگام پرداخت به همه ی اونها نیازه .

4 پسندیده

کارت اعتباری یه سری اطلاعات راندوم نیستن. باید یه حساب بانکی واقعی باشن که عملا هم پول در حساب داشته باشن. سیستم visa و یا دیگر سیستم های مشابه اجازه پینگ کردن حساب رو برای وجود موجودی به درگاه ها میدن.

کارت اعتباری باید وجود خارجی داشته باشه و اسمی هم که به اون کارت وصل هست قاعدتا یک فردی پشتش وجود داره. حالا شاید سیستم های شخمی وجود داشته باشن که این اطلاعات رو پیج نکنن اما سیستم پلی استور اینطوری نیست و همه چیز باید معتبر باشه.

این مورد رو دیگه کلا انجام نمیدیم چون مسئولیت زیادی داره.

6 پسندیده

درسته سعید جان ؛ اما این اطلاعات فیک توی دیتابیس گوگل ثبت شده و متوجه میشه از اون سایت ها کپی شده بهترین کار بدست آوردن از روی گوگل مپ هست
حساب های خارجی موقع پرداخت اطلاعات رو وارد میکنید شما و تایید پرداخت رو روی تلفن همراه یا داخل اپلیکیشن انجام میده صاحب حساب ، اگر نیاز به اطلاعات حساب واقعی باشه بدست آوردنش کاری نداره اما همونطور که جناب سیدزاده فرمودند باید وریفای بشن این حساب ها ، حتی اگر ما اطلاعات درست یک حساب رو به ایشون بدیم تاصاحب حساب تایید نکنه حساب ثبت نمیشه ،
فکر میکنم وب مانی هم قبول کنه گوگل اگر برنداشته باشه و وب مانی هم مستقیم میتونن ثبت نام کنن

3 پسندیده

وب مانی و پرفکت مانی خیلی برای پولشویی استفاده میشه. فکر می کنم خیلی وقته گوگل اون رو کاملا حذف کرده. تا اونجایی که یادمه فقط و فقط Credit Card قبول می کنه.

4 پسندیده