ساخت لینک دانلود بعد از آپلود فایل بر روی هاست دانلود

سلام
من فایل های زیادی بر روی هاست دانلود خودم قرار می دهم و برای هر فایل باید کلی زمان و انرژی صرف کنم تا لینک دانلود بسازم (آدرس و اسم هر فایل را در کار هم قرار بدهم و …)
راهی هست تا من هربار اینهمه زمان و انرژی بابت هر فابل صرف نکنم و بعد از آپلود هر فایل، خود سیستم لینک دانلود رو بهم نمایش بده؟
ممنوناز راهنماییتون

سلام وقت بخیر
بنده هم همین مشکل دارم
ممنون میشم راهنمایی بشه

سلام
خیلی راه داره
من خودم ازین راه استفاده میکنم
با نرم افزار flashfxp وصل میشم به هاست دانلود
فایل ها که آپلود شدن/همه رو انتخاب میکنم و از کلیک راست گزینه copy url رو انتخاب میکنم
البته بدون پسورد/copy url without password
بعدش کپی شده و تو notepad++ میریزین
خوب اولاش یچیزی اضافه داره
راهش ساده هست
ctrl+f رو بزنین بعدش برین تو تب replace بعدش ftpرو با http ریپلیس replace all کنین
تمام
البته این بنظرم سریع ترین روش هست. راه های دیگه ای هم داره

2 پسندیده

سلام ببینید اینطور ک من فهمیدم دایرکتوری میخواید فعال باشه تا لینک های دانلود رو راحت بتونید بردارید مثلا مثل اینجا مال من
sd.afree.ir
اگر همچین حالتی منظورتون هست بگید تا اسکریپتش رو براتون بزارم
توی هاست های دانلود سی پنل و دایرکت ادمین باید اسکریپتش رو بزارید یا کد مربوطه رو توی htaccess بزنید
این کد برای هاست دانلود هست تا دایرکتوری لیست فعال باشه
Options +Indexes
توی سرور مجازی ویندوزی هم داخل iis فعال میشه نیاز به کار خاصی نداره

1 پسندیده

بنده هاست دانلود خریدم و موزیک های سایتم توش میرزم و همیشه برای لینک سازی مشکل دارم و زمان بر هستش
باید ادرس دامین +آدرس پوشه + اسم فایل
سه تاش یه جا جمع کنم تا یه ادرس برام بشه
میخوام چیزی باشه که خودش خودکار برام لینک موزیک اپلود شده نمایش بده

ببین عزیزم این اسکریپت نیاز به دیتا بیس نداره فقط توی پوشه روت هاست دانلودت آپود میکنی بصورت ایجکس هست خیلی شیک و تمیز این دموش هست وقتی این باشه آدرس هاست دانلود رو فقط میزنی رو فایل مورد نظر راست کلیک و کپی لینک تمام
Cute.file.zip (7.2 کیلوبایت)

4 پسندیده

سلام ندا خانوم
اینطور همه می تون داخل هاست ببینن؟؟؟؟
فایل های که پولی هستن عمومی میشه

سلام عزیز
ببین فایل های پولی ک اصن لینک مستقیم و ثابت نباید براشون بزارید ف من چند روز پیش یکی از دوستان همین مشکل رو داشت تنها راهی ک براش تونستم پیدا کنم دردسر نداشته باشه و واقعا مطمئن باشه دراپ باکس بود که لینک هارو انقضا دار کنه داخلش ،
راه های زیادی هست برای ساخت کاستوم لینک موقت اما دراپ باکس بی شک راحت ترین و مطمئن ترین کار برای فایل های پولی هست

2 پسندیده