سریعترین قالب وردپرس، طبق تجربه شما

سلام خدمت تمام عزیزان

هدف از راه اندازی این تاپیک اطلاع از تجربه دوستان در بهینه سازی و سرعت قالب های وردپرس می باشد.

من به شخصه با قالب های آماده زیادی کار کردم و تنها قالب جنه از سرعت بسیار خوبی برخوردار بود.

لطفا سایر دوستان نیز تجربه خود را در زمینه سرعت قالب های آماده وردپرس بیان کنند، تا استفاده کنیم :slight_smile:

با تشکر

1 پسندیده

سلام عرفان جان

در کنار قالبی که گفتی، قالب Publisher هم از عملکرد خیلی خوبی برخورداره که در حال حاضر بر روی وبلاگ سون هاست نصب شده.

3 پسندیده

سلام . قالب jannah و Publisher قالب هایی هستند که امتیاز خوبی از معیارهای YSlow Score و PageSpeed Score می گیرند.

برای افرادی هم که به دنبال نمونه رایگان هستند، من پوسته neve از سایت themeisle رو پیشنهاد میکنم

4 پسندیده

تشکر از @example و @Rahim عزیز

طبق تجربه شما، چه قالب هایی در دسته چند منظوره و فروشگاهی عملکرد بهتری دارند؟

1 پسندیده

قالب های آسترا و اقیانوس هم از سرعت خیلی بالایی برخوردار هستند. قالب اقیانوس ( OceanWP ) رو بدلیل داشتن امکانات بیشتر برای شخصی سازی بیشتر میپسندم.

2 پسندیده

تو فروشگاهی فلت سام یکی از بهترین هاست
الان بدون افزونه کش تو gt رتبه 97% تا 98% رو باهاش دارم

2 پسندیده

در چه زمینه ای ؟ فروشگاهی ؟ شرکتی ؟ مجله ای ؟
جنه که گفتید ، قالب خبری مجله ای هستش و قالب سبکی هست اما اگر دنبال قالب مجله ای هستید ، همون طور که دوستان اشاره کردند قالب پابلیشر هم قالب خوبیه و اینکه در عین حال که سبکه ، امکانات و قابلیت های خوبی هم داره.
یکی از سایتهای ساخته شده با این قالب که من میشناسیم پاسخجو هست . تو سه ثانیه لود میشه
[تست جی تی متریکس قالب پابلیشرز https://gtmetrix.com/reports/pasokhjo.com/mzBVzkM1
جدیدا هم سون هاست برا وبلاگش از این قالب استفاده میکنه و ما هم در نظر داریم از این قالب برای وبلاگ مون استفاده کنیم. به شما هم توصیه میکنم حتما استفاده کنید ازش .

1 پسندیده

سلام
اینو باید ذکر کنم و فراموش نشه هر قالبی هم که استفاده کنید نمیتونه سرعت قالب اختصاصی خوب و بهینه رو داشته باشه ، من قالب های زیادی استفاده کردم اما همیشه قالب های خودم رو دوست داشتم چون دقیقا همون چیزی هست ک میخوام بهینه ، سریع ، مطابق با الگوریتم هایی ک ازشون اطمینان دارم ، بیشتر از این انتظاری از یک قالب ندارم تمامی چیزای دیگه رو خودم باید تو محتوا پیاده کنم ، پس همیشه در نظر بگیرید اول قالب اختصاصی خودتون بعد قالب های آماده.

سریعترین قالب که من دیدم و امتحانش کردم قالب سایت بانک مقاله هست واقعا عالیه

با سلام
پیشنهاد میکنم تاپیک زیر را مطالعه کنید

با تشکر

1 پسندیده

با دوتا شون تجربه کار کردن دارم، متاسفانه پابلیشر نسبتا از لحاظ آپدیت دهی ، رفع باگ و پاسخ گویی به مشکلت کاربران مثل قبل نیست و خیلی افت کرده. واسه دریافت آپدیت 7.7 اشکمون درآومد :smile: ولی از لحاظ امکانات و شخصی سازی معرکس کمتر قالبی رو میشه شبیه ش رو پیدا کرد. در مورد سرعت قالب واسه سایت من پابلیشر بین 4 و 5 ثانیه متغیر بود، الان داخل جنه بین 2.5 تا 3.5 متغیر هست.

جنه هم از لحاظ امکانت واسه کاربر کم نذاشته ولی پابلیشر معرکس با اینکه سر بعضی کارا ازش زده شدم ولی بازم وسوسه میشم برگردم به قالب قبلی.

مزیت بزرگ پابلیشر برای ما ایرانی ها اینکه با هزینه کمتر می تونیم صاحب ی قالب اورجینال و پر امکانات بشیم.

سلام
به شخصه قالب Neve رو خیلی می پسندم
هم شخصی سازی بالایی رو میشه باهاش انجام داد و هم با المنتور سازگاره و خیلی راحت میشه همه صفحاتش رو با المنتور شخصی سازی کرد
فقط کافیه استایل دهی بلد باشید و فونت فارسی براش تنظیم کنید.
الان توی سایت اکانت فا اومدیم هم از این قالب استفاده می کنیم و هم صفحات رو با المنتور شخصی سازی کردیم و هم از افزونه چت آنلاین استفاده می کنیم.
افزونه راکت رو هم نصب کردیم و سرعت سایت توی جی تی متریکس بالای 97% هست.