سوال در خصوص دامین آتوریتی سایت

سلام دوستان وقتتون بخیر؛
یک سوال برام پیش اومده توی این چند سالی که توی زمینه سایت و سئو و این چیزا فعالیت دارم اولین باره به همچین مشکلی برخورد میکنم.
بنده یک وب سایت دارم و در عین ناباوری دامین آتوریتی سایتش هر ماه دوتا رتبه زیاد میشه و ماه اینده یک رتبه ازش کم میشه. تقریبا دو سالی هستش که این دامنه رو دارم.
نکته خیلی جالب این ماجرا به بخش پیج آتوریتی برمیگرده که هر ماه داره زیاد میشه. تصویر زیر رو مشاهده کنید :
Capture
آیا از دوستان کسی سابقه همچین مشکلی رو داشته؟ یعنی این اختلاف بین دامین و پیچ اتوریتی تجربه کرده؟
نکته تکمیلی حتی برای این سایت از سایت های moz و ویکی پدیا بک لینک گرفتم ولی هیچ فرقی نکرده
آیا بنظرتون میتونه بعدا مشکل ساز بشه؟
ممنونم

سلام

آره این تجربه رو من دارم ، اختلاف زیاد بین پیج اتوریتی و دامین اتوریتی بخاطر اینه که تمام و یا اکثر بک لینک ها به صفحه اصلی داده شدن ، اگه برای صفحات داخلی سایت هم بک لینک بسازی میتونی این 2 تارو نزدیک کنی.

دامنه زیر یکی از دامنه های من بود که این مورد رو داشت. ( چند مورد دیگه هم داشتم که دقیقا همگی به همین علت این مشکل رو داشتن )

میخواستم ازش به عنوان لینک سازی استفاده کنم ولی با توجه به این مورد کلا کنسل کردم این دامنه رو از برنامم، چون نتونستم بفهمم گوگل حساس هست رو این مورد یا نه .

یکم سخت دامین اتوریتی بالا میومد و چون وقتشو نداشتم بیخیالش شدم ، حتی عین مورد شما 2 ماه پیش دامین اتوریتی 4 داشت ولی الان چک کنی 2 هست.

دامنه رو پایین برات میزارم خواستی چک کن ، فکر کنم دیگه آزادم شده باشه :grinning:

safarikavir.ir

ارادت

4 پسندیده

:joy: دستتون دردنکنه مرسی از تجربه ای که باهام به اشتراک گذاشتید.
طبق توصیه شما عمل می‌کنم ببینم میشه کاریش کرد یا نه.
بازم ممنونم

2 پسندیده