سوال در رابطه با سرور مجازی

سلام
@arta
آیا تو سرور مجازی امکان پینگ 1 یا 2 میلی ثانیه وجود داره؟ نیازی به فضا و موار خاص دیگه ای نیست ، فقط درخواست و دریافت دستور هست که تنها چیزی که اهمیت داره پینگ پایین هست.

اگر این مورد امکانش هست ممنون میشم توضیحات و شرایط و محدوده هزینه رو هم بفرمایید. اگر راهکار بهتری هم دارید ممنون میشم بفرمایید.

ممنون

سلام

لطفا توضیح بیشتری راجب پینگ ۱ یا ۲ میلی ثانیه بدین. من سوالتون رو متوجه نشدم.

1 پسندیده

آرتا جان عکس زیر رو مشاهده کن ، این نت ایرانسل هست ، سرعت اپلود و دانلود و پینگ
پینگ ایرانسل بین 28 تا 90 در نوسان هست.

من به پینگ بین 1 و 2 نیاز دارم و اسپید بیشتر ، و تا حدودی اسپید رو با اینترنت رادیویی میشه بالاتر برد ولی پینگ روی 1 یا 2 میلی ثانیه تو نت ایران بعید میدونم پیدا بشه.

اینترنت رادیویی هم دردسرهای خودش رو داره ، حالا من میخوام در زمان ارسال درخواست از سرور مجازی استفاده کنم به جای استفاده از نت و سیستم خونگی.

چیزی که اهمیت داره تو سرور مجازی مد نظر ، سرعت دانلود و آپلود و پینگ اون سرور هست.

درخواست هم برای سرور داخل ایران ارسال میشه ، نه خارج ایران

مرسی

2020-06-03_192452

2 پسندیده

سلام محمد جان ، سرورمجازی های ایران سون هاست رو بگیری فکر میکنم این مشکل حل بشه ، چون تو اسپید تست خوب پینگ رو میزنه صفر
اما در نظر باید بگیریم اسپید تست نزدیکترین سرور به اون سرورمجازی رو پیدا میکنه و اینکه مقصد شما چقدر پینگ میشه باهاش میتونه متفاوت باشه !!!
image

2 پسندیده

سلام ندا جان
مرسی از تستی گرفتی ، این پینگ صفر هست یا تست اشتباه کرده؟ پینگ صفر هم وجود داره؟
اگه پینگ صفر و یک باشه که این دقیقا همون چیزیه که دنبالشم :yum:
بخش دوم صحبتت این هست که فرض کنیم سرور مجازی ایران هست و سرور مقصدی که قرار هست درخواست ارسال بشه هم ایران هست ، پس طبیعتا سرعت بهتر میشه؟ درسته؟

آرتا و ندا عزیز اگه لطف کنید توضیحاتی برای این سوالات بدید ممنون میشم.

1- امکان افزایش این سرعت دانلود و آپلود وجود داره؟
2- برای این نوع مصرف من نیازی به سخت افزار بیشتر هست ؟ منظورم تفاوتی بین رم و سی پی یو 2 با 8 وجود داره؟
3- امکان داره نصب سیستم عامل و مدیریت توسط شما انجام بشه و ما فقط مصرف کننده باشیم؟

هر پیشنهاد بهتری هم از سمت شما باشه استقبال می کنم.

با تشکر

1 پسندیده

خواهش میکنم محمد ، پینگ ک تست میگیرم یا صفر هست یا یک ، تا حالا دو نشده ،
آره فکر کنم به هدف نزدیک شدی ، ببین بدون شک پینگ داخل عالی هست حالا ی کوچولو بالا پایین تر بشه فوقش ، اما خوب وقتی به خارج میخواد بشه میره بالاتر مثلا 60-70 برای اروپا میشه و برای آمریکا هم حداقل 180
اما داخل ایران بالاتر از 8-9 فکر نمیکنم بره مگر شرایط مقصد مساعد نباشه

1. پورت شبکه رو هرچقدر ارتقا بدی خوب سرعت بیشتری بهت داده میشه اما پورت بالای یک گیگ خوب عملا بی فایده اس
  2. سخت افزار تا یه حدی میتونه به شما کمک کنه مثلا پردازنده تا حدی که بتونه پردازش مرورگر رو تکمیل کنه کافیه دیگه بیشتر از اون برای چنین کاری به نظر من بی فایده میشه ، پلن 4 میتونه عالی باشه
  3. نصب و راه اندازی اولیه توسط سون هاست انجام میشه و شما میتونی با سفارش مدیریت سرور مجازی خودت خیلی راحت هر وقت خواستی اقدام به تعویض سیستم عامل کنی
3 پسندیده