سوال در مورد سئو

سلام
تا چند وقت پیش تو کلید واژه ی سونوگرافی خانم لینک زیر از سایت من دوم سوم بود.

http://bit.ly/2Vlg6Xp

نمیدونم چه اتفاقی افتاده که کلا نیست شده. (اگه دوستان ایرادی تو این نوشته میبینن بهم بگن خواهشا)
البته ظاهرا بعد از آپدیت جدید گوگل این اتفاق افتاده.

سوالی که دارم اینه. الان این کلمات رو که گوگل کنید یکی از لینک های صفحه ی اول این لینکه:

http://bit.ly/35hKGpq

برای من که اولین نتیجه ی گوگل هست ولی شاید برای شما یکم اینور اونور باشه.

سوالی که دارم اینه که این صفحه چی داره که نتیجه ی اول گوگل شده؟؟؟؟؟؟؟؟ نه محتوایی، نه لینک سازی ای نه … .
یعنی وقتی این موارد رو من تو گوگل میبینم به تمام مقالاتی که از سئو خوندم شک میکنم. این همه تلاش میکنیم یه محتوا آماده کنیم طولش فلان قدر باشه، لینک داخلی بدیم، هدینگ بدیم، عکس بزاریم و … ، کلی با سئو یواست کلنجار میریم، آخرشم هیچی!!!

سلام
سئو فقط محتوای خوب نیست ، محتوای خوب نصف جریان سئو هم نیست ، بقیش موارد دیگه هست که باعث میشه رتبه بندی صورت بگیره .
یه کتاب داریم که به فارسی هم ترجمه شده و تو سایت ها راحت پیدا میشه ، " 200 فاکتور سئو" تو این کتاب 200 فاکتور سئو نوشته شده که من به شما این اطمینان رو میدم که 200 تا فاکتور دیگش رو هنوز پیدا نکردن .

لینک سازی خارجی ، شبکه های اجتماعی ، رضایت کاربران ، تعداد بازدید و … مهم ترین عوامل سئو است.

یک مثال بزنم ، سایت دیوار نه محتوا درستی داره ، نه کدنویسی برپایه سئو ، نه لینک سازی خارجی ، نه شبکه اجتماعی ،نه وب سایت تخصصی هست و خیلی چیزای دیگه … یعنی از نظر سئو خیلی از عوامل مهم رو درست عمل نمیکنه ، اما چرا تو خیلی از کلمات کلیدی رتبه خوبی داره؟
جواب کاملا مشخص هست : کاربرا از سایتش راضی هستن ، تو مرورگر وارد میکنن دیوار دات آی آر ، و شروع میکنن صفحات زیادی از سایت رو بررسی میکنن ، روزانه با یک آمار بسیار بالایی تو گوگل برند دیوار سرچ میشه و خیلی موارد دیگه …
در مورد سئو یک اشتباهی همه ما میکنیم ، اینکه محتوا خوب بسازیم ، لینک سازی کنیم و بریم صدر نتایج ،دقیقا درسته برای مقطعی شاید حتی بیشتر از یک سال میریم ، اما وقتش که برسه و تیر گوگل بخوره بهمون افت رتبه رو تجربه میکنیم ، چون خیلی از موارد دیگه رو رعایت نکردیم.

همه این ها رو گفتم که این مورد رو خدمتتون عرض کنم :
1- رتبه در گوگل دائمی نیست
2- رقبا رو بررسی کنید و فعالیت های منفی که انجام دادن رو خط بزنید ، و نکات مثبتی که داشتن رو استفاده کنید.
3- سایت رو برای رضایت کاربرا و فروش پیاده سازی کنید نه برای گوگل

موفق باشید

5 پسندیده

سلام و درود

یک سری ایرادات فنی در معماری سایتتون داره که نیاز اونها بر طرف بشه تا بتونین به رتبه خوبی مجددا برسید

چون محتوای درست و استاندارد هم مهمه ولی اصلا معماری سایت هم اهمیت داره

2 پسندیده

سلام. میشه بگید چیا هستند؟

سلام نگران نشید ممکنه تاکید میکنم ممکنه گوگل دنس باشه
گوگل گاهی اوقات نتایجو بالا پایین میکنه تا بتونه واسه کاربران بهترین نتیجه رو نمایش بده
( من سایتتونو بررسی نکردم ولی جوابش میتونه این باشه )

2 پسندیده

بعد از 20 روز، قضیه به همون منوال هست. خواستم فقط برای درج تو تاپیک بگم که گوگل دنس نبود!!

سلام
همان طوری که محمد عزیز به خوبی توضیح داد همه سئو متن یونیک نیست و به موارد زیادی بستگی داره
از نظر من مقاله شما این ایرادها را داره
عنوان طولانی (حالت استاندارد نهایت 60 حرفه)
استفاده بیش از حد از برجسته سازی در متن ( لغات زیادی را شما هایلایت و بولد کردین حتی روز و ساعت را که این غیرعادیه)
بین سه تا نهایت 5 کلمه باید در متن مقاله باید لینک دار باشن که این مورد هم رعایت نشده
و اینکه در سئو ارزش دامنه و بروز رسانی مستمر سایت و… ارزش خیلی زیادی داره برای مثال در یک سایت خبری یک خبر می خونید که 200 کلمه هم نمیشه ولی در سایت دیگه ای همان خبر را می بینید که حدود 1000 کلمه ای نوشته شده ولی سایت اول لینک اول است و دلیلی نداره جز

2 پسندیده