شبکه های تبلیغاتی خارجی و کسب درآمد دلاری

سلام
با افزایش دلار و کاهش پول ملی ، کسب درآمد از سایت های تبلیغاتی ایرانی اصلا به صرفه نیست ، مخصوصا برای سایت های کوچک که بازدید کمی دارند ، بهترین کار استفاده از سایت های خارجی و کسب درآمد دلاری هست .
از دوستانی که با سایت های خارجی کار کردن و توانستن پول برداشت کنند ، خواهش میکنم داخل این صفحه آن سایت ها رو به بقیه معرفی کنند .

سلام ، شرکت های تبلیغاتی خارجی بدون شک گوگل اولین و بهترین برند برای تبلیغات حساب میشه ، هم برداشت درست و همه چیز قانونی و عالی هست ، تبلیغات فارسی هم توش هست و میتونید کسب در آمد خوبی ازش کنید!
از سمت دیگه شرکت هایی مثل A-Ads هستند که با بیت کوین پرداخت میکنن به شما و این هم روش خوبیه با توجه به اینکه دریافت دلار دردسرهای خاصی داره بیت کوین میتونه خیلی مفید و عالی باشه.

2 پسندیده

سلام دوستان روز بیخر

بله حق باشماست @Angel
قبلا بایکی از سایت های تبلغاتی خارجی برای یکی از سایت ها استفاده کردم ولی وقتی که به 24 لار رسید و میخواستم که برداشت کنم خیلی کاره سختی بود و بعد از چند تا واسته بلخره بعد 1 ماه دستم رسید
و مشکل دوم اینکه تبلیغاتی که نمایش میداد برخی از اوقات با قوانین ایران مطابقت نداشت و یجورایی مشکل ساز میشد!
پیشنهاد میکنم از تبلیغات گوگل استفاده کنید!

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
لطف کنید آدرس سایت های مورد تایید قرار بدین
ممنون

سلام وقت شما هم بخیر

طبق قوانین انجمن لینک قرار دادن ممنوع هست گوگل که بخش تبلیغاتش مشخص هست و a-ads هم یه سرچ کنید توی گوگل میاره براتون

1 پسندیده

سلام
من تا حالا با گوگل کار نکردم ، ولی مطمئن هستم وقت برداشت به مشکل اساسی برخورد می کنم .
در مورد سایت a-ads تبلیغات محدودی داره و فکر کنم با سایت هایی کار میکنه که باید بازید بالایی داشته باشند .

داخل بعضی از سایت ها میشه ، نوع تبلیغات رو محدود کرد .

سلام
من با این groupian سایت کار کردم واقعا ازش راضی بودم ، ولی سایتم خیلی خیلی بازدیدش کم شد .
پرداخت با بیت کوین داره ، فقط تبلیغات پاپ آپ رو شامل میشه ( که بهترین راه کسب درآمد برای سایت از نظر من )
برای هر 1000 برداشت نیم دلار میده

بله درسته ولی متاسفانه نمیشد و تبلیغات پاپ آپ بود!

سلام، بهترینش اینه پرداخت با وبمانی بیتکوین پی پال و تتر رو هم داره

https://bit.ly/3qtk28p