طراحی سایت با استفاده از پوسته خام به نام hello elementor

سلام
امروز با یک پوسته ای آشنا شدم به اسم hello elementor که برای خود المنتور هستش و با تمامی افزونه های خودش که معروف هم هستن مثل jet سازگاری داره .
و میتونید بدون اینکه برنامه نویسی بلد باشید و یا قالبی آماده خریداری و نصب کنید از صفر تا صد سایت رو خودتون طراحی کنید.(یک روش سومی که از اول دنبالش بودم.)

این تمام چیزی بود که من از این پوسته خام اطلاع داشتم.

حالا سوال من اینه که:

• آیا این مسئله بعد دیگری هم داره ؟
  • آیا طراحی به این صورت کار خیلی سختی است ؟
  • باید برای یک سایت فروشگاهی چه افزونه های مکملی نصب کنیم؟

سلام دوست عزیز . امیدوارم حال دلت خوب باشه.

سوال یک : مسئله دیگر خاصی نداره و بهترین کار رو کردید.
سوال دو : من یک فردی بودم که تو یاد گرفتن آموزش طراحی وبسایت خیلی سختی کشیدم برای همین عهد کردم دوره طراحی وبسایت رایگان منتشر کنم طوری که همه کس فهم ترین حالت ممکن باشه و جامع ترین باشه. آخرش بتونی هر سایتی که دوس داری برای خودت بسازی مهم نیست انجمن باشه سایت فروشگاهی باشه و… هر سایتی دقت کن " دوست داری با هر مفهومی " میتونی بعد دوره بسازی

خودم خیلی سختی کشیدم تا یاد بگیرم… برای همینه که این دوره رو ضبط میکنم عهد کردم نزارم کسی که سختی هایی که کشیدمو بکشه و سوال براش پیش بیاد

من این دوره رو کمتر از یک ماه هست شروع کردم و در این 20 روز 5 جلسه منتشر شده.

جلسات المنتور و کار با قالب المنتور صفر تا صد اش از جلسه 7 شروع میشه.

برای دیدن نحوه آموزش و مباحثی که خیلی برای یک طراح سایت لازم هست رو آموزش دادم .

دوره شامل هرچیزی هست که یک فرد برای طراحی یک سایت قوی نیاز داره : دوره سرعت سایت، SEO، المنتور، ساخت فروشگاه و…

اگر دوست داشتی میتونی از این [لینک آموزش طراحی وبسایت رو ببینی معرفی رو دوست داشتی بامن همراه باشی

همچنین توصیه میکنم همه جلسات رو ببینی خییییییییلی نکات هست ک در همون مباحث اولیه بخصوص بخصوص در جلسه سوم و چهارم گفته شده.

جلسه شش هم فردا منتشر میشه خواستی با من همراه باش.

1 پسندیده