طراحی فروشگاه جدید بر روی دامنه ای دیگر جهت جایگزینی با فروشگاه فعلی در آینده

بنده قصد دارم در فروشگاه آنلاین فعلی خودم تغییرات ایجاد کنم و یک وبسایت با شکل و شمایل و امکانات جدید را جایگزین وبسایت فعلی کنم. برای این منظور یک دامنه اصلی دیگر در هاست ایجاد نمودم و از آن طریق در حال طراحی وبسایت جدید می باشم. هر دو وبسایت وردپرس می باشد. حال سوالاتی که برام پیش آمده را در زیر مطرح می کنم تا دوستانی که اطلاعات دارند کمک کنند:

• آیا سئو صفحات یک وبسایت به لینک هر صفحه وابسته است؟ چرا که بعضی از محصولات فروشگاه من کلیک خور خوبی دارند و با جستجو نام محصول در گوگل در صفحه ابتدایی گوگل دیده می شوند. در وبسایت جدید باید لینک آن محصولات دقیقا همان لینک قبلی در وبسایت اولیه باشند؟

• آیا برای این بروزرسانی بهتره که تمام تغییرات جدید (مثلا تغییرات در توضیحات و یا عنوان محصولات و یا اصافه کردن محصولات جدید) در وبسایت قبلی صورت بگیره و با بکاپ به وبسایت جدید منتقل کنم؟ برای این می پرسم که قالب جدید با قالب قبلی تفاوت های بسیاری دارد و با انتقال کردن بکاپ ممکنه کلی بخش ها احتیاج به اصلاحات داشته باشه تا به درستی در وبسایت جدید نشون داده بشه. پیشنهاد اینه که وبسایت جدید را به صورت مستقل از وبسایت قبلی بسازم و بعد جایگزین کنم یا اینکه وبسایت قبلی و کامل کرده و بعد با بکاپ به وبسایت جدید منتقل کنم؟

• در نهایت برای جایگزینی وبسایت جدید به وبسایت قدیمی باید به چه شکل عمل کنم تا وبسایت جدید جایگزین وبسایت قدیمی شود به شکلی که لینک های قبلی دچار مشکل نشود.