عدم اتصال به اکانت اینستاگرام

سلام
نمیتونم به اکانت اینستاگرام وصل شم ! چندتا افزونه مختلف امتحان کردم همه ارور Sorry, there was a problem with your request میدن ، هر کاری هم کردم درست نشد، نمیدونم مشکل از کجاست ؟! اگه با این مشکل مواجه شدین یا راه حلی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

سلام
اینستاگرام برا منم مشکلاتی داره مثلا پیاما نمیان و …
ولی وقتی از v-p-n استفاده میکنم مشکل حل میشه. شما هم سعی کنید با نرم افزار گذر از فیلتر این کارو انجام بدید نتیجه رو همینجا بگید.

2 پسندیده

امتحان کردم هیچ تاثیری نداره

از چه ابزار یا افزونه ای برای این کار استفاده می کنید؟

2 پسندیده

از افزونه fs poster و سه تا افزونه رایگان دیگه که از مخزن وردپرس گرفتم
همه تو برقراری اتصال با اکانت مشکل دارن و تقریبا همین پیامو میدن

درود

اگر فقط برای feed نیاز دارید از این افزونه استفاده کنید:

در مورد پست اتوماتیک با fs poster پیشنهاد با توسعه دهنده تماس بگیرید و درخواست پشتیبانی کنید. معمولا طراح افزونه بیشتر با این موارد سروکله میزنه و راحت تر می تونه مشکلتون رو رفع کنه. بعضی از افزونه نیاز به پیش نیاز های خاصی دارن که باید روی سرور فعال باشه. تو بخش System Requirements هم بررسی کنید و مطمین شوید که پیش نیاز ها فعال هستن.

2 پسندیده

این یه نمونه ! ظاهرا نه افزونه و نه سرور هیچ مشکلی ندارن ولی موقع اتصال به اکانت اون اروری که گفتم رو میده ! مسئله fs poster هم نیست با 4 / 5 تا افزونه مختلف امتحان کردم… اصلا ی چیز عجیبی شده ! معلوم نیست ایراد از کجاست

اگر از مشتریان هستید تیکت باز کنید تا از نزدیک بررسی کنم. مشخصات ورود به وردپرس را نیز در تیکت ارسال کنید.

2 پسندیده

بهتره برای شبکه های اجتماعی از افزونه استفاده نکنید و دستی پست ارسال کنید چون خیلی از موارد مثل تگ و منشن و… را که مهم هم هستن افزونه نمی تونه ایجاد کنه

2 پسندیده

آره هستم، باشه ارسال میکنم
خیلی ممنون

1 پسندیده