عدم فعال شدن کد مالکیت google webmaster در افزونه Yoast

سلام من کد مالکیت google webmaster را تو افزونه یوآست قرار دادم و دامنه تایید شده ولی الان صفحه من google webmaster خالی هست و هیچ آمار و اطلاعاتی برام نمیاره
چرا؟

1 پسندیده

درود
شما داخل وبمستر خودت دستی ادد بزن سایتت رو
وارد پنل وبمستر بشید و از لیست سمت راست اقدام به افزودن سایت کنید و آدرس سایت رو به همراه http یا https وارد کنید مثل تصویر زیر

و بعد فایلی که بهتون میده رو توی روت آپلود کنید و Verify کنید

به این ترتیب سایتتون توی گوگل وبمستر اضافه میشه

7 پسندیده

طبق راهنمایی شما فایل html را آپلود کردم رو هاستم و تایید شد ولی هنوز که هنوز با اینکه یه هفته گذشته ولی هنوز صفحات گوگل ومبستر همه خالی از آمار و ارقام هست

درود

سایت مپ رو اد کردی؟
اگر اینطور نیست از اونجایی که در حال استفاده از Yoast هستی، در قسمت Sitemaps، عبارت sitemap_index.xml رو بعد از / وارد و ثبت کن.

2 پسندیده

به نظر میرسه که آمار بروز نشده.
خود وب سایت شما که ایندکس شده.

نتایج جستجو گوگل رو ببینید.

3 پسندیده

sitemap را ثبت کردم ولی نمیدونم والا چشه
انگار نه انگار هیچی از سایت توش نیست
فکر نمیکنید بخاطر دامنه ir باشه

سلام
1- یکبار سایت رو بدون www بهش معرفی کنید، چیزی که من میبینم شما سایتتون بدون www هست اما تو کنسول با www

2- از طریق نوار بالای سایت یکبار دستی صفحه اصلی سایت رو معرفی کنید.

راه حل قطعی نیست اما باید راه های مختلف رو تست کنید تا به نتیجه برسید ، این رو هم در نظر بگیرید هفته گذشته گوگل تو بخش کنسول دو ویژگی Logos و Sitelinks Serchbox رو اضافه کرد و گویا تو کنسول کمی خطا ایجاد کرده تو کاراییش

4 پسندیده

الان میخوام بدون wwwبهش معرفی کنم برای اثبات مالکیت Verify domain ownership via DNS record میاد با ید چیکار کنم
این کدی که داده را باید کجا وارد کنم؟

اشتباه وارد کردید ، تو قسمت سمت راست باید وارد کنید ، مطابق عکس زیر

و اینجا با یکی از روش ها وریفای کنید

5 پسندیده

سلام
این مشکل قبلا هم گزارش شده بود
گویا مشکل از هاست ایران هست
مثل این که با هاست ایران نمی تونید از طریق yoast این کار رو انجام داد

سلام
بنظرم با همین dns تایید کن سایتت رو خیلی بهتره.
برو توی dns zone editor
add a txt record بزن.
اول نام دامنه ، بعد گزینه txt بعد 14400 قرار بدید ، آخر هم کدی که گوگل بهت میده رو بزن.