عدم نمایش ترجمه گراویتی فرمز

image
image

سلام وقت بخیر،
مواردی هستن توی گراویتی فرمز ترجمشون نمایش داده نمیشن.
گراویتی فرمز فارسی نصب هست،
توی خود پوشه ش هم برای این رشته های ترجمه وجود داره، ولی نمایش نمیده. (loco هم نصب دارم)
شما نمیدونید چیکار باید کرد ک نمایش بده؟

سلام دوست عزیز وقت بخیر
اگر افزونه بصورت لایسنس دار خریداری شده پشتیبانی محصول قطعا شمارو راهنمایی می کنه ، در غیر اینصورت اگر بصورت نال یا نسخه کرک شده استفاده می کنین احتمالا تداخل فایل زبان ترجمه هستش پیشنهاد میشه نسخه فعلی رو پاک کنین از نسخه دیگه استفاده کنین و حتما تو تنظیمات افزونه ها هم دقت کنین یه جاهایی میشه اشتباهی ترجمه میشن

والا برا تمدید پشتیبانی که باید هفتاد هشتاد بدی، ارزش نداره

احتمالا از مارکت های داخلی استفاده کردی و شش ماه خدمات پشتیبانی تون تموم شده، به نظرم بهتره با همون پشتیبانی این موضوع رو در میون بذارین و در کمترین زمان مشکل تون رو حل کنین ، در غیر اینصورت روش پاسخ اولی که نسخه پلاگین تون رو تغییر بدین و تست بگیرین

***حتما قبل از هر اقدامی بکاپ یادتون نره و در صورت امکان قبل از اعمال هر گونه تغییرات روی سایت اصلی تست خودتون رو روی یه ساب دامنه یا روی لوکال سایت رو بیارین بالا یه تست بگیرین

درود
گرویتی فرمز یک افزونه ی خارجی هست و پشتیبانی سایت های داخلی که این افزونه را بصورت نال و کرک می‌فروشند واقعیتی ندارد
(به معنای پشتیبانی افزونه ها دقت کنید، این یعنی پشتیبان باید در کد ها مسلط بوده و طی اکثرا 7 روز مشکل را برطرف کند و آپدیت دهد که اکثرا درباره یک فرد وردپرس کار که اقدام به فروش فایل های کرک می‌کند صدق نمی‌کند)

سلام،
این افزونه ها بصورت رسمی خریداری میشن.
و تا تایید نشه که بصورت رسمی خریداری شدن قابل فروش در مارکت پلیس هایی چون راست چین نیستن. و خب تست هم میشن و درنهایت برای فروش میذارنش.

اشتباه میکنی دوست عزیز
من به عنوان کسی که سالهاست دارم با وردپرس کار میکنم، میدونم چی میگم.
یک مدیر یا توسعه دهنده وردپرسی ،با خرید افزونه های خارجی از مارکت پلیس های ایرانی، بزرگترین اشتباه رو مرتکب میشه.
این صفحه شفاف سازی در سایت پلاگین یاب رو بخون و اونوقت میفهمی که تمامی افزونه های خارجی که شما خریداری میکنی نال و کرک شده هستند و فقط کد های اونا دستکاری شده تا لایسنس رو به سرور سایت راست چین وصل کنه :

https://pluginyab.ir/clarification-disclaimers

سلام.
شب و روزتون بخیر.
دایموند عزیز من نه کاملا ولی بیشتر با حرف شما مخالف هستم.
مورد اول اینکه تمام افزونه ها و قالب های مارکت پلیس های وردپرس در ایران از مرجع اصلی خریداری میشن ، ترجمه میشوند ، راستچین میشوند و دررابطه با محصول راهنمایی های لازم جهت رفع باگها و نحوه کانفیگ ارائه میشوند.
اینکه کدهای یک محصول رو تغییر میدهند و لایسنسش رو برمیدارن تنها به دلیل استفاده نامحدود خودشون و کاربرانشون هست.
مثال براتون بگم که برای سئو یوآست شما به ازای هر سال باید 99 یورو یا به عبارتی سه میلیون و چهارصدهزارتومان هزینه لایسنس کنید.
پس صددرصد برای یک مجموعه کوچیک یا یک شخص عادی برای یک بلاگ ساده به هیچ عنوان نمیصرفه چنین هزینه ای.
دررابطه با نال و کرک هم به جرات میتونم بگم که روی سیستم شما و یادوستانتون هم حداقل یک برنامه کرک شده نصب هست.
پس ماهایی که تو ایرانیم و کل سیتستممون پر از برنامه های نال شده و کرک هستش نباید این حرفهارو بزنیم.
درباره امنیت هم باید بگم که مگر چند نفر از پروگرمرها میتونن یک منیشس کد بسازن و به فایلهای اصلی اد کنند؟ چند درصد اصلا وقتشون رو برای این موضوع میزارن؟
و در آخر هم که باید بگم فروشنده های مارکت پلیسهای وردپرس همگی بخاطر خدماتی که ارائه میدهند پول دریافت میکنند و کاربری که خرید میکنه هیچ اشتباهی نکرده و بیشک همیشه خوشحال هستش.

1 پسندیده

سلام ایمان عزیز وقت شما هم بخیر

البته نظرات شما دوستان عزیز بر اساس تجربه و مشکلات یا راه کارهایی که بوده هستش و برای ما هم نظرتون محترم هستش ،

وقتی محصولی چه قالب چه افزونه نال ، کرک یا هر اسمی که روش بذاریم میشه صرفا دسترسی به هسته اصلی و بروز رسانی آنلاین جلوگیری میشه کار زیاد سختی هم نیست ،

ولی متاسفانه همه دوستان مترجم، یا طراح و توسعه دهنده که در مارکت های ایرانی هستن دانش و تخصص کافی ندارن البته قدیمی ها اینقدر اشتباه و بلا سر کاربران و وب سایت های ایرانی در آوردن تا یاد بگیرن ( مثالش قبل ها برای اینکه زودتر از بقیه مارکت ها نسخه جدید رو طراح بذاره می اومد فایل STYLE ورژن رو فقط تغییر میداد تا بعدا بروز رسانی کنه ) الان خیلی بهتر شده مارکت ها نظارت دارن و…

یکی از مشکلات اصلی اینه یه موقع ترجمه ها ، رشته ها و فایل ها درست و اصولی بهینه نمیشن بخاطر همینم تو انجمن سرچ بزنین دوستان سون هاست به مکرر اشاره به استفاده از محصول اورجینال کردن یعنی هاستینگ ها هم از دست برخی مترجم و همکاران توسعه دهنده عاصی هستن یعنی دلشون پره :sweat_smile:

در مورد هزینه پشتیبانی بله تا حدودی با نظرات هر دوست عزیز موافق هستم مبلغی که دریافت میشه صرفا برای بروز رسانی و در اختیار قرار دادن فایل آپدیت به خریداران هستن ولی این بخش جای کار داره به معنای واقعی پشتیبانی نیست

بهرحال توصیه ای دارم که نظر دوستان سون هاست هم فکر کنم همین باشه ، اگر کسب و کار جدی دارین و واقعا روش برنامه ریزی کردین که کسب درآمد کنین تهیه محصولات به صورت اورجینال توصیه میشه
هم برای برندتون هم اینکه مشکلی داشته باشین قطعا دسترسی به طراح و برنامه نویس محصول بصورت مستقیم هستش و اینم بگم بالاخره هزینه ها رفته بالا و قیمت ارز ، ما رو سوق میده به سمت محصولات غیر اورجینال ، تا جای امکان داره از محصولات غیر اورجینال استفاده نکنیم اینطوری هم کارفرما یا خودمان یا میزبانی ها حداقل در امان هستن :grin:

2 پسندیده

سلام.
شب و روزتون بخیر.
بله آقای فرجی عزیز شما کاملا درست میفرمایید اما من اتفاقن با گرفتن دسترسی های پشتیبانان افزونه به سایت از طریق افزونه یا قالبهارا کاملا نامن میدونم و به ازای هر یک از افزونه هایی که به طراحان اصلی دسترسی میدهد، یک بکدور در سایت ما قرار داره و کافیه سایت و سرور های مرجع محصولات اتک بخورن تا همه سایتهایی که از محصولات اون مجموعه استفاده میکردن زیر دست هکر قرار بگیره و…
پس من این مورد پاک کردن لایسنس و حذف دسترسی پشتیبانان اصلی رو به فال نیک میگیرم.
و همچنین کاملا باشما موافقم که اسم خدماتی که دارن میدن رو پشتیبانی نمیشه گذاشت. خدمت رسانی در ازای پول کلمه قشنگ تری هست.

2 پسندیده

برداشتن لایسنس به معنای کرک کردن و نال کردن هست
معنی اصلی نال همینه

منم مخالفتی ندارم که از برنامه های کرک و نال استفاده میکنم، اتفاقا خودم همه افزونه های سایتم نال شده است و تا الان هیچ مشکلی نداشتم

بحث من اینه که وقتی شما از مارکتپلیس ایرانی افزونه ای میخری که محدودیت آن برداشته شده و دیگه ارتباطی با سرور سازنده افزونه نداره، دیگه حق نداری اسم اورجینال روش بزاری چون در اون صورت افزونه های نال شده ی رایگان هم اورجینال هستند (کد های اصلی تغییر نمی‌کند و فقط محدودیت برداشته می‌شود)

لطفا دقت کنید که اگر فروشنده براش مهم باشه که ادعا کنه این افزونه لایسنس اورجینال هست، راه های زیادی برای گول زدن مردم داریم.

در رابطه با خدمات و پشتیبانی هم فکر نمی‌کنم شما اون لینک رو مطالعه کرده باشید، ممنون میشم وقتتون رو برای خوندن لینکی که فرستادم بزارید چون قشنگ همه چیز رو روشن کرده.

در نهایت من تصمیم نمیگیرم که شما علاقه دارید برای چیزی که رایگان میشه بدست آورد پول بدید.

صد درصد موافقم
اگر کسب و کار جدی دارید، با خرید افزونه از سایت اصلی سازنده میتونید عنوان اورجینال رو هم داشته باشید. اما بحث تحریم و مشکلات ارزی رو مدنظر داشته باشید.

اگر منظورتون از اورجینال کارکرد و سالم بودن فایل هاش است، میتونید مثلا از انجمن سون هاست آخرین نسخه یوست سئو پرمیوم رو بصورت رایگان دانلود کنید.
اگرم منظورتون لایسنس اورجینال هست، با خرید از سایت اصلی سازنده اقدام به حمایت از ایشون کنید.

میتونیم ساعت ها به بحث در این باره بپردازیم اما جای درستی رو برای بحث انتخاب نکردیم (انجمن)
آقا ایمان و آقا فرجی گل، موفق باشید :heart:

2 پسندیده