عدم نمایش صفحه ورود یا صفحه فروشگاه

با سلام خدمت دوستان
دو تا مشکل دارم :expressionless:
کسی از قالب وودمارت استفاده کرده تا حالا؟
1.من مشکلی دارم عجیب و غریب. مشکل من بدین صورت که زمانی که از حساب کاربری خودم خارج میشم. به جای اینکه به صفحه اصلی سایت یا قسمت لوگین سایت بره، صفحه 404 برای من باز میشه. صفحه کاربری من هم درسته یعنی همه چیز رو نشون میده. میخواستم بدونم کسی تا به حال به این مشکل برخورده و اگر کسی هست دست یاری برسونه لطفا.

2. من تنظیمات پرداخت ووکامرس هم روی پرداخت در هنگام تحویل هستش. اما زمانی که در قسمت آخر سفارش که همون ثبت سفارش هست میزنم. مینویسه روش پرداخت شما نامعتبره. درصورتی که همه ی تنظیمات اوکی و فعال هستش.
لطفا اگر مقدور هست در این دو مورد کمک کنید.

1 پسندیده

سلام. آره من وودمارت آوردم بالا. اگه یه دسترسی ادمین برام بفرستی پی وی، من یه چک میکنم برات.

1 پسندیده

سلام چون اینی که طراحی کردم روی لوکال هستش، نمیتونم دسترسی ادمین بدم. میخوام باگ شو برطرف کنم بعد بفرستم رو هاست، شما تا به حال با این مشکل مواجه بودید؟
فیکسش کردید؟

من اونقد مشکل برخوردم(نه تو وودمارت)، که الان نمیدونم اینم جزئیش بوده یا نه.
برا مشکل اولت خب اینکه دلیلش چی باشه نمیشه قطعی گفت، ولی خب بعد از لاگوت ریدایرکت صورت میگیره. میتونی این ریدایرکت رو توسط پلاگین های مخصوصی مثل logout redirect کنترل کنی(شایدم قالبت این کارو داره میکنه یا کدی وارد شده، یا پلاگینی کارش این هست الان، مشخص نیست)
یا که کد زیر رو به فانکشن اضاف کن اگه اوکی بود که هیچ، اگه نبود که از پلاگین بالا استفاده کن، اگه بازم نشد باید یکی بره تو کار بینم چشه!

add_action('wp_logout' , 'logut_redirection');
function logut_redirection(){
     wp_safe_redirect(home_url() );
     exit;
}

بحای home_rul() که کاربر رو به صفحه اصلی ریدایرکت میکنه، میتونی ادرس دیگه ای هم بخوای بذاری

1 پسندیده

سلام .
دمت گرم. مشکل رو پیدا کردم و خیلی جالب بود. من url ادمین داشبورد وردپرس رو به صورت دستی بخاطر امنیت عوض کرده بودم. زمانی که روی خروج میزدم. 404 نشون میداد. با خودم گفتم چطوره ببینم لینک خروج حساب کاربری سایتم چیه؟(البته ربطش رو نفهمیدم تا الان :expressionless:) روش که هاور کردم، دیدم دقیقا لینک قبلی قدیمی لوگین وردپرس رو داره به سرور ریکوئست میده و چون لینک تغییر داده بود ارور 404 نشون میداد. برای همین تمام لینک های wp-login رو به حالت اول برگردوندم و درست شد. بعدش هم با پلاگین wps hide login. لینک ورودی داشبود رو تغییر دادم. و الان همه چی اوکی شده.
ولی برای راهنمایی های باارزشت متشکرم
موفق باشید.

1 پسندیده