عوض شدن لینک برگه اصلی مثلا فروشگاه با لینک دیگر

سلام به همگی وقتتون بخیر و خداقوت
لینک یکسری از برگه ها مثل فروشگاه در هر سایتی ثابته مثل لینک فروشگاه سایت من
https://maqsoudi.com/shop
اما متاسفانه وقتی روی این لینک می زنیم لینک خود به خود به آدرس زیر تغییر می کنه
https://maqsoudi.com/%da%86%d8%b1%d8%ae%d9%87-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/shop/
ممنون می شوم اگر کسی با این مسئله روبرو شده راهنمایی کنه
سپاسگزارم

1 پسندیده

سلام جناب مقصودی
ریدایرکت‌های زیاد شما به دلیل پلاگین Yoast SEO Premium ایجاد شدن. به متخصص سایتتون بگید ریدایرکتاشو بررسی کنه و هرکدوم لازمه حذف کنه.
در تنظیمات وردپرس پیوندهای یکتا رم چک کنید رو حالات زیر باشن و مجدد ذخیره کنید
image
&

4 پسندیده

درود بر شما و ممنون بخاطر راهنمایی تون ارشاد عزیز
کارهای سایت رو خودم انجام می دم ارشاد جان
در تنظیمات وردپرس پیوندهای یکتا رو چک کردم بخش اول که همون روی نام نوشته بود و پایگاه سفارشی رو از product به Shop تغییر دادم اما سایت فرقی نکرد
ممنون می شم کمک کنید

اگه بتونید بهم دسترسی ورود بدین من یه چک میکنم براتون. توی پیام شخصی ارسال کنید.

1 پسندیده

سلام ، ممنون میشم یه شات از لیست افزونه هایی ک نصب دارید رو بزارید احتمالا این وسط افزونه ای دارید ک این امر رو داره انجام میده

2 پسندیده

خدمت شما

WoW !!! چرا انقدر افزونه نصبه جناب مقصودی ؟
ابتدا از همه چی همینگبرد رو غیرفعال کنید راکت دارید اصلا نیازی بهش نیست
بعد افزونه هایی STRING LOCATOR وب کیت گوگل و تمام افزونه های مرتبط با ووکامرس رو هر کدوم ک ب ووکامرس مربوط هست ک تعدادشم کم نیست رو موقت فعال کنید + افزونه سئو ! کش مرورگر ور پاک کنید کامل بعد تست کنید نتیجه رو اعلام کنید لطفا

2 پسندیده

حتما
فکر کنم منظورتون غیرفعال کردن هست؟
بعد افزونه هایی STRING LOCATOR وب کیت گوگل و تمام افزونه های مرتبط با ووکامرس رو هر کدوم ک ب ووکامرس مربوط هست ک تعدادشم کم نیست رو موقت فعال کنید

1 پسندیده

:sweat_smile: :woman_facepalming: دقیقا چرا کلمه غیر جا افتاده بود نمیدونم ولی بله بدون شک منظور همینه فعال ک ماشاالله همشون فعال بود

2 پسندیده

درود بر شما همه افزونه هایی که گفتین رو غیرفعال کردیم و کش رو هم پاک کردیم
و … درست شد. ممنون و سپاس
حالا افزونه ها رو مجدد فعال کنیم درسته؟
اگر افزونه ای هست که لازم نداریم رو بگید ممنون می شوم

یکجا نه عزیز ، تک تک فعال میکنید و هربار کش رو خالی میکنید ، هر بار دقت کنید که با کدوم افزونه این اتفاق میفته! ترجیحا اضافه هارو غیر فعال کنید مخصوصا اینکه دوتا کش باشه

1 پسندیده

سلام و سپاس از شما
متاسفانه الان بعد از گذشت هفت روز با هم به وضعیت قبلی برگشتیم

سلام مجدد ، افزونه هایی ک همون تایم فعال کردید رو چک کنید لطفا ببینید کدوم باعثش میشه ، مجدد غیرفعالشون کنید البته تک به تک تا به مورد هدف برسید

2 پسندیده

سلام وقتون بیخر
جسارتا ببخشید من خیلی سر در نمیارم ولی دیتابیستون رو چک کردید؟ اونجا چطوره؟
و اینکه افزونه چیزی نیست که با هم اختلال داشته باشن ؟

1 پسندیده

درود بر شما متاسفانه هنوز مسئله من حل نشده :upside_down_face:
@Angel
@Ershad
@max1music

سلام جناب @Mohsen_Maqsoudi عزیز
وقت بخیر.

مشکلتون چیه؟

@Rahim
درود بر شما جناب وزیری عزیز این مسئله رو هنوز دارم

سلام جناب مقصودی عزیز ،
افزونه هایی ک غیرفعال کردید تا درست شد رو دوباره فعال کردید ؟ اگر دوباره فعال کردید ک خوب این مشکل طبیعیه و این رو در نظر بگیرید باید دنبال جایگزین افزونه هدف باشیم!!!
اگر هم مشکل به افزونه ها برنگرده یه بهینه سازی دیتابیس باید بشه سایتتون و در نهیات باید قالب بررسی بشه ک احتمال قالب خیلی کمه در مقابل باقی موارد

2 پسندیده

درود بر شما
طبق فرمایش شما در راهنمایی های گذشتتون پیش رفتم همه افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال و چک کردم همه اکی بودند الی افزونه Yoast SEO Premium که با غیر فعال کردنش مسئله حل می شه و موقع فعال کردنش مجدد بر می گرده

جناب مقصودی دسترسی ادمین سایت رو خصوصی برام ارسال کنید چک کنم مشکل رو ،

2 پسندیده