غیرفعال شدن قسمت مقایسه محصولات وعلاقه مندی بعد از فعالسازی wprocket و یا lightspeed cache plugin

با سلام و خسته نباشید. من از پلاگین های لایت اسپید و راکت استفاده کردم. اما بعد از فعالسازی و تنظیم پلاگین صفحه مقایسه محصولات و علاقه مندی های من بعد از فعالسازی دیگه چیزی رو اضافه نمی کنه. و در کش لایت اسپید بدین صورت که بعد از فعالسازی، صفحه مقایسه محصولات، با اینکه چند محصول رو برای مقایسه انتخاب کردم، اما بازم خالی نشون میده. می خواستم بدونم کسی به این مشکل بر خورده و می تونه بهم کمک کنه؟
(در ضمن قالب من وودمارت هستش. و خود سازنده گفته که با تمامی پلاگین های نامبرده، سازگاری داره؟!؟!)

سلام

تنها از یک افزونه کش برای بهینه سازی وب سایتتون استفاده کنید.

3 پسندیده

سلام
چند تا راه حل داریم
یکی اینکه برین تو تنظیمات صفحات ذکر شده و کش رو خاموش کنین
یا اینکه بهینه سازی js رو خاموش کنین
یا از پلاگین فستست کش استفاده کنین که تو همین اجمن نسخه پریمیومش هست
اگه درست نشد بازم بگید دوستان بررسی کنن

3 پسندیده

سلام علی جان ، اگر هر دو رو همزمان نصب کردید : شما داری از دو افزونه که مدیریت کش وردپرس هستن و ابزار بهینه سازی دارن بصورت همزمان استفاده میکنی و شدیدا تداخل ایجاد میکنه توی بارگیری و لود سایتت.
اما اگر جدا نصب کردید و باز مشکل خوردید باید بگم این اتفاق با فعال شدن هسته راکت زیاد میفته برای ابوالفضل هم افتاده بود اما افزونه سریعترین کش همونطور که خود ابوالفضل عزیز گفت میتونه کمکتون کنه

3 پسندیده

به صورت جدا از هم تست کردم.

سلام خیلی ممنون. آیا این پلاگین مثل راکت تاثیری داره که ظاهرا دیده بشه.

سلام جدا از هم نصب کرده بودم و امتحان کردم. اما باز هم این پلاگین رو نصب میکنم.

ممنون. خیلی عالی بود نسبت به کش پلاگین های دیگ خیلی خوبه و منابع سیستم آزاد تره. فقط تنها مشکلی که ایجاد شده برام همین که شمارشگر محصول ویژه تو دسکتاپ رو NAN نشون میده. اما تو گوشی، شمارشگر درسته. من می خواستم فایل js رو exclude کنم. اما دقیقا نمی دونم فایل یا کد شمارشگر چیه؟ شما به این مشکل برخورده بودید؟ (چون من محصول ویژه با یک تایم مخصوص دارم) این قضیه مهمه برام.( کد های js هم زیر و رو کردم اما چیزی پیدا نکردم)
1

یه راه سادش اینه که حالت استایل شمارشگرو از حالت از صفر شروع شه و به عدد دلخواه برسه دربیاری به صورت دیگه ای بذاری اگرم که اصرار داری همون استایل از صفر شروع شدن و به عدد ذسیدن باشه باید ببینی کدوم js هست که من متخصصش رو ندارم…بقیه دوستان بهت کمک میکنن

1 پسندیده