غیر فعال شدن یک تگ یا دسته در وردپرس

سلام من با کد نویسی برای خودم دسته بندی های خاصتی درست کردم
حالا بعضی از این دسته بندی ها غیر فعال شده نه می تونم پاکشون کنم نه نمایش داده می شوند

حالا راهی هست این دسته بندی ها رو پاک یا درست شان کنم

سلام
در دو حالت این اتفاق میوفته و گزینه حذف ناپدید میشه، قسمتی از افزونه کش این اختلال را ایجاد میکنه که باید افزونه را غیرفعال کنید و تست کنید و یا اینکه قالب با نسخه وردپرس سازگار نیست که یا باید قالب را بروز کنید یا اگه وردپرس را به وردپرس 5.3 آپدیت کردین دستی به وردپرس 5.2 برگردونید.

1 پسندیده

سلام
ممنون که جواب دادین
قالب من با php7.0.33 سازگار هست . با حرف شما احتمالا از قالب باشه .
راهی هست که من این دسته بندی ها رو از طریقی به جز پنل وردپرس پاک کنم.
چون دسته بندی های جدید مشکلی ندارن .

سلام
هر دسته بندی یک دسته از پیش تعریف شده داره مثل دسته بندی دیفالت پست که اسمش دسته بندی نشده است که فقط میشه ادیتش کرد ولی نمیشه حذفش کرد
من هم فکر میکنم این همون دسته بندی هست که نباید حذف بشه و به صورت پیش فرض هست که اگه شما برای مطلب خودتون دسته انتخاب نکنید به صورت پیش فرض این رو انتخاب می کنه

نه . مشکل این نیست .
موضوع این که چند تا دسته بندی که اول راه اندازی سایت ایجاد شده به این مشکل بر خورد .
و یک نکته ای که هست نوشته ها به این دسته بندی ها اضافه میشه ولی نمایش داده نمی شود .

سلام
خواهش میکنم
می تونید از قسمت phpmyadmin دیتابیس سایت را انتخاب کنید و تیبل wp-terms را انتخاب کنید و دسته مورد نظر را پاک کنید

ولی قبلش بک آپ بگیرید که اگر مشکلی پیش اومد بک آپ را برگردونید

2 پسندیده

سلام
جستجو کردم ،ولی پیدا نکردم

من با کد زیر دسته بندی برای سایتم درست کردم.

register_taxonomy('Movie-genre',['post'],array('label'=>__('ژانر فیلم'),'rewrite'=>array('slug'=>'Movie-genre'),'hierarchical'=>false,'with_front' => false));
1 پسندیده

شما دو راه بیشتر ندارید
یا از طریق پیشخوان وردپرس حذف کنید یا از طریق دیتابیس
موقتا یکی از قالب های پیش‌فرض وردپرس را فعال کنید و تست کنید ببینید حذف میشه
یا برید به دیتابیس و دنبال تیبلی بگردین که دسته بندی ها داخلش هست، اگر دسته بندی های نوشته ها هست باید داخل تیبلی که گفتم باشه، اگر هم تعداد تیبل های سایتتون کم هست یکی یکی باز کنید و چک کنید ببینید داخل کدومه

2 پسندیده

راه اول جواب نمیده چون دسته بندی ها از بین میره
برای راه دوم باید وقت بزارم

در کل ممنون بابت وقتی که گذاشتید.

خب عزیز من این عکس را از اول میذاشتی
کدی که به قالب اضافه کردین را پاک کنید و اگر هنوز پابرجا بود، دسته بندی مورد نظر را داخل تیبل هایی که با رنگ قرمز داخل کد بالا هستن جستجو کنید، اگر هم می خواین همه دسته بندی هایی که اضافه کردین حذف نشه، کد را از قالب پاک نکنید و فقط داخل دیتابیس دنبالش بگردین از کد بالا کمک بگیرید و سورس کدهای صفحه دسته بندی مورد نظر

1 پسندیده

سلام
آقا خیلی خیلی ممنون درست شد.
دمت گرم :+1: :+1: :+1: :+1:

2 پسندیده

خواهش میکنم
موفق باشید🌹

2 پسندیده