فعال کردن قسمت نظرات

سلام وقت بخیر
دوستان در مورد فعال کردن قسمت نظرات مطالب در وردپرس کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری میشه در تمام قسمت ها فعالش کرد ؟ یک روش جامع میخوام که برای همه جواب بده ، این که توی تنظیمات صفحه فعال کردن و تیک زدن زیر نوشته ها باشه رو چک کردم ولی جواب نداده متاسفانه.
ممنون میشم اگر اطلاعات دارین راهنمایی کنید.
پیشاپیش هم کمال تشکر از سایت سون هاست رو دارم که این بستر رو فراهم کرده برای تبادل اطلاعات.

1 پسندیده

سلام
بخش تنظیمات > گفتگوها رو بررسی کنید ، موارد ساده بیان شده و میتونید تیک هارو نسبت به خواسته خودتون بردارید یا انتخاب کنید.
از چه قالبی استفاده می کنید؟ شاید بخش کامنت تو قالب وجود نداره

2 پسندیده

زنده باشید چک کردم فعاله ولی نمایش داده نمیشه حتی از روش < ?php comments_template(); ?>
هم استفاده کردم نشد باز، البته یک سری صفحات نمایش داده میشه ولی همه صفحات نمایش داده نمیشه
قالب isoft هستش

سلامت باشید
خدمت شما عرض کنم 3 بخش رو چک کنید ، قالب شما استاندارد هست و مشکل از سمت قالب نیست

مورد شماره 1 بصورت پیش فرض وردپرس > تنظیمات > گفتگو

مورد شماره 2 در زمان ارسال پست

مورد شماره 3 ، تنظیمات قالب رو چک بفرمایید

اگر موارد بالا رو انجام دادید و به نتیجه نرسیدید ، یکبار با قالب پیش فرض وردپرس امتحان کنید ، اگه مشکل حل نشده بود ، در آخر افزونه هارو غیر فعال کنید و تست کنید.

این مواردی بود که به فکر بنده رسید ، ارادتمندم

2 پسندیده

ممنونم لطف کردیم امتحان میکنم حتما مرسی.

1 پسندیده

سلام یک بخش داخل بخش تنظیمات » گفتگو وجود داره با عنوان بسته شدن نظرات بعد از 14 روز تیک اون بخش رو بردارید مشکل حل میشه. یک مدت یکی از دوستان همین مشکل رو داشت و به اشتباه این بخش رو تیک زده بود. مثل تصویر زیر :

نباید نظرات رو به صورت خودکار ببندید. به احتمال زیاد مشکل از همین بخشه
موفق باشید

3 پسندیده