فیلتر شدن سایتم

سایت رو امروز مسدود کردند چیکار کنم

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
به انجمن سون هاست خوش اومدی
اگه فیلتر شده باشه که شما یکی از قوانین رو تو محتوا یا سایتت نقض کردی ولی از سایت زیر باید اقدام کنی
rafefilter.internet.ir/index.html

6 پسندیده

حامد جان میشه یکم بیشتر توضیح بدید ، قصدون این هست ک همونطور ک مهدی عزیز گفتن رفع فیلتر بشید ؟ یا اینکه میخواید کمک کنیم تا دامنه جدیدی جایگزین کنید ؟

7 پسندیده

سلام

محتوای سایت تون چی بوده و اگر میتونید آدرس شو ارسال کنید

با تشکر

1 پسندیده

سلام دوستان… دامنه من فیلتر نشده … مسدود شده
MusiCafee.ir

خودمم موندم الان انتقال بدم یا باید رفع فیلتر کنم. من کدهای تبلیغاتی گرفتم میترسم دیگه بعد از ازنتقال به دامنه جدید به مشکل برخورد کنم… متاسفانه میهن وب هاست سایت من رو بسته ب… میگه به دستور ستاد ساماندهی … برای من شماره تلفن گذاشتن… تماس گرفتم … ولی فعلا جواب در تیکت ارسالی به شکایت و رفع فیلتر اعلام نکردند

1 پسندیده

رفع فیلتر رو زود انجام میدن یا یک ماه طول میکشه؟

سلام

رفع فیلتر رو انجام نمیدن :))

1 پسندیده

جواب تیکت رو نفرستادن هنوز …
امروزم زنگ زدم جواب ندادن

سلام

من یه زمانی سایت داشتم، سایت فیلم البته، هیچ وقت رفع فیلتر نکردن با این که عنوان ها رو هم پاک می کردیم

شما هم رفع فیلتر نمیشی

بهتره هاست و منتقل کنی و فیلترینگ رو دور بزنی

1 پسندیده

هاست خارج می خواهم انتقال کنم… ولی میهن وب هاست باهام همکاری نکرد … اون پشت من رو خالی کرد …منم پشت اون رو خالی مکینم و از شرکتش خارج میشم

1 پسندیده

سلام. میتونم بپرسم چه نوع موزیکی قرار میدادید که به این شکل سایت شمارو بستن؟ در ساماندهی ثبت بود؟
و پیشنهادم اینه اخرین بک آپی که دانلود کردید رو در هاست خارجی اجرا کنید با ادرس جدید. متاسفانه مراحل رفع فیلتر مثل 7 خان رستم میمونه! و در اخر با درخواستتون موافقت نمیشه

دانلود آهنگ فارسی و ترکیه و خارجی
رنکیگش سایت من خیلی عالی بود رتبه الکسا زیر 4 هزار ایران شده بود …
حتی جالب این بود که گوگل آنالتیسک بهم افتخار جام داده بود بخاطر بازدید پرترافیک
. من قضیه رو فهمیدم یه عده آقا زاده که خودشون سایت دارند … پیشرفت مارو دوست ندارند ببین… یکی از سایت ها موزیک که فیلترش نکردند موضوع بررسی کردم و با هویز فهمیدم این سایت بنام سید فلان کس ثبت شده بود…
این همه اختلاس میکنند اونارو نمیگیرند… اونوقت ما وبمسترها را اذیت میکنند.
من بک آپ گرفتم از سایت … میخواهم بیام هاست سون…

اهنگ های امیر تتلو و ساسی مانکن گیر دادن… ماهم حذف کردیم
بعدش میگن بیا ستاد ساماندهی ثبت نام کن … خود سایت ایراد داره و اطلاعات هویتی ایراد داره… موندیم
خود سایت shiksong.ir اولا در ستاد ساماندهی ثبت شده و دیروز آهنگ امیر تتلو رو منتشر کرده
من هیچ قصد و قرضی با هیچ سایت ندارم و دوست ندارم هیچ یک از سایت های دوستانم فیلتر بشه
اما چرا به بعضی ها گیر میدن… سایت باریتم هم دیروز فیلتر کردند … سایت کهن موزیک هم دیروز فیلتر کردند… یه اتفاقاتی افتاده مشکل فقط سایت من نیست. باهمه مشکل دارند…

من نمی دونم اگر قانون برای همه است همه باید مطیع قانون باشیم … زنگ زدم به ستاد ساماندهی برنمیدارند …

دامنه جدید می خواهم انتقال کنم … سایت های دیگر دوستان همچون باریتم و کهن موزیک رو هم فیلتر کردند

1 پسندیده

همین امروز درخواست رفع فیلتر بده. یه پروسه حدودا یک ماهه داره اگه خوش شانس باشی هم شاید زودتر بستگی به مشکلات سایتت داره… من یه سری یه سایت تفریحی داشتم فیلتر کردن پیگیری کردم بعد از یک ماه باز کردند. ولی کلی از مطالبو یا پاک یا ادیت کردم. مرتب هم تماس میگیرفتم بهشون.
این دست هاستت بعید میدونم باشه …

اول باید تمامی مطالب مشکل دار رو حذف کنید وگرنه الکی درخواست دادید

اگر قصد انتقال دامنه رو دارید سریع اینکار رو انجام بدید تا مشکلات بعدی پیش نیومده و دامنه رو سریع عوض کنید ، اما اگر قصد مجوز گرفتن دارید بنظرم مطالب رو کامل پاک کنید بعد درخواست رفع فیلتر بدید چون تازگی این اتفاق افتاد ک اگر درخواست رد بشه باید یک ماه صبر کنید تا بتونید دوباره درخواست بدید!!!

1 پسندیده

رفیق جان سلام
از این بابات خیلی متاسف شدم و خودمم درگیر همین مشکل بودم.
سایت من رو هم فیلتر کردن و موضوعش موزیک بود،مثل خودت!
حدود 2 ماه طول کشید تا رفع فیلتر شد ، بالای 50 بار من زنگ زدم تهران و خواهش و تمنا کردم تا راه افتاد سایتم ! واقعا برای چند هزار تا بازدید ارزش نداره چند ماه سایتت دون باشه و بالا نیاد ، خیلی از اعتبارت توی گوگل کم میشه ! ولی من چون اسم سایتم رو دوست داشتم رفتم برای کار های مجوز ، ولی مجوز هم نگرفتم شما زنگ بزن تهران اگه کفت مجوز باید داشته باشی شما بگو من که موسسه یا شرکت نیستم من یک فرد حقیقی ام که یه سایتی درست کردم و اهنگ انتشار میدم !! البته اگه لیسانس و پایان خدمت و اینا داری میتونه بگیری خیلی هم اوکیه ولی من چون نداشتم هیچکدوم رو مجبور شدم این کارارو کنم!

امیدوارم مشکلت زود حل شه

1 پسندیده

سایت منم مسدود شد . کلا 10 تا آهنگ غیر مجاز داشت پاک کردم بعد از 2 هفته دوباره درست شد

2 پسندیده

سلام چطور حین مسدودی حذف کردی ؟