فیلتر شدن وب سایت بدون دلیل

سلام
چند روزی وقتی با اینترنت همراه اول وارد سایتم میشم مثل سایتهای فیلتر به صفحه پیوند ها می‌ره ولی با اینترنتای دیگه مثل ایرانسل و رایتل اینجوری نمیشه کسی می‌دونه چرا؟

ببینید دو حالت داره یا اسنکه تازه اعلام شدین به زیرساخت برای فیلتر شدن و یا اگر توی ساماندهی ثبت شدین و توی پیامم های دریافتی چیزی مبتنی بر پاک کردن و رسیدگی نکردن شما نیست پس کش مرورگر مورد نظر رو کاملا پاک کنید بدون شک حالت رفع میشه
و اگر شک و دوگانگی به فیلتر شدن دارید آدرس وب سایت رو بدید توی لیست ارائه زیر ساخت چک کنم براتون

2 پسندیده

جدا از مواردی که ندا مطرح کرد، تو وب سایتتون iframe دارید؟ یا پاپ آپ؟

2 پسندیده

بی زحمت چک کنید

بله پاپ آپ هست
http://mediak.ir

این مورد رو تایید نمی کنم و عملا هیچ مدرکی براش ندارم. پاپ آپ ها رو بررسی کنید که مبتذل و یا مشکل دار نیستن. چون اگه وب سایت شما پاپ آپ غیر اخلاقی یا به نحوی با قوانین مشکل داشته باشه وب سایت شما رو فیلتر می کنن.

البته جا داره این رو اضافه کنم که بعضی اوقات اختلالات داخلی می تونه باعث این مورد بشه و عملا به این معنا نیست که فیلتر شدید. شاید فقط یه مشکل موقتی باشه. به هر حال طبق پیشنهاد ندا، بهترین کار این هست که در ساماندهی ثبت نام کنید تا بتونید مدیریت بهتری روی این موارد داشته باشید. در این حالت اگر مشکلی براتون پیش بیاد می تونید متوجه بشین که آیا واقعا فیلتر شدید یا خیر.

-=-=-=- بروزرسانی -=-=-=-
الان دیدم که محتوای فیلم دارید. امکانش زیاد هست که فیلتر شده باشید. وقتی یه دامنه فیلتر میشه آنی برای کل کشور مسدود نمیشه. کمی زمان میبره تا در همه جای ایران اعمال بشه. دقیقا مثل ست شدن نیم سرور می مونه.

3 پسندیده

ببنید فعلا حکمی مبتنی بر فیلتر براتون صادر نشده ،
ولی آرتا درست میگه شما فیلم دارید باید حواستون باشه که کدوم فیلم هارو بهتون میگن بردارید حتما داخل ساماندهی ثبت نام کنید هیچ کاری هم نداره نیاز به گرفتن نماد و… هم نیست فقط سایتتون رو ثبت کنید تا این اطلاعات رو داشته باشی
samandehi.ir

ممنون از پیگیری تون
سایتم تو ساماندهی ثبت هست اما چند ماه پیش هم بدون این که بهم ایمیل یا پیامک بدن سایتم را فیلتر کردن

1 پسندیده

ببینید همیشه پیامک نمیدن یا ممکنه ایمیل ها بره داخل اسپم و یا هر دلیلی شما نبینی شما همیشه باید این صفحه تون رو چک کنید تا برای سایت هایی که دارید ببینید اخطاریه چیا هست
http://login.internet.ir

1 پسندیده

الان رفتم برای این سایتم هیچ اخطاری نبود. پس یعنی سایتم فیلتر نشده؟

نه همون مشکل اپراتور بوده که این روزها برای همه پیش میاد ولی باز همیشه هر هفته به اون بخش سر بزنید و به ایمیل و پیامک اکتفا نکنید ، مخصوصا شمایی که سایتتون محتوای ویدئویی داره
موفق باشی

2 پسندیده

سلام دوست عزیزم
سایتتون رو با اینترنت مخابرات ، رایتل و ایرانسل چک کردم هیچ مشکلی وجود نداره و به قول دوستان مشکل از اپراتور هست ، ایشالا هم هیچوقت فیلتر نشید. موفق باشید

4 پسندیده

دقت کنید همه دوستان هر کسی در هر زمینه ی فعالیت میکنند.اگر واقعا قصد بدی ندارد در زدن سایت سعی کنید در سایت سازماندهی ثبت کنید که بیش از 5دقیه مراحل نصب طول نمیکشد.این کار علاه بر لوگوی که به شما اختصاص داده میشود.مزیت بعدیشم اینه که به هیچ عنوان حق فیلتر کردن وب را ندارند. هرموردی که داخل سایت ببیند.در سه مرحله به مدت سه تا ۱٠روز زمان ویرایش میدهند اگر رعایت نکنید بعد از ۱۴روز اقدام به فیلتر کردن میکنند…

1 پسندیده

سلام
کاش به همین راحتی بود
5 سایت با موضوعات مختلف تو ساماندهی در خواست دادم ، برای هر کدوم یک بهونه ای درست کردن و آخرم ثبت نشد.

از درخواست رفع فیلتر نگم که کلا قیدشو زدم ، چون داخل دامنه کلمه shop بود ( زمینه فعالیت ربطی به فروشگاه و فروش و خرید و این مسائل نداشت ) باید اینماد میگرفتم تا بتونم فقط درخواست روارسال کنم.

ایشالا هیچوقت کارتون تو اینجور جاها گیر نکنه

2 پسندیده