قالب مناسب است !؟

پوسته

(Ali Mirzaee) #1

سلام
من دو تا قالب پیدا کردم ، می خواستم بدونم قالب مناسبیاز نظر سئو ، بهینه سازی و… است؟
قالب اول قالب دوم

توانایی سفارش قالب اختصاصی ندارم و می خوام از آماده استفاده کنم!

(آرتا سیدزاده) #2

سلام

خودتون قبلش گفتید که بودجش رو ندارید وگرنه می خواستم بگم پوسته بدرد سرمایه گذاری نمی خوره برای وب سایت های فروشگاهی. بزرگترین مشکلی که دارن اینه که در آینده مرتب بروز نمیشن. ووکامرس و وردپرس هر روز در حال پیشرفت هستن و تغییرات اساسی در ساختار و پیکربندی اون ایجاد میشه. این باعث میشه که توسعه دهنده ها دلسرد یا تنبل بشن که این رو هوا بودن برای کسی نون و آب نمیشه. ۷۰٪ توسعه دهنده تو ژاکت کارش کپی پیست هست و الکی اسم خودشون رو گذاشتن توسعه دهنده. تجربه بد دارم که می گم.

بر گردیم به سوال شما، از این ۲ پوسته من هیچ کدام رو پیشنهاد نمی کنم. اما اگر بخوام یکی رو انتخاب کنم، قالب دوم رو انتخاب می کنم اون نه به خاطر قیافه، به خاطر سبک تر بودن.

(علیرضا شیری) #3

سلام.
برای سایت فروشگاهی کاملا فرمایش دوستمون تأیید میشه. قالبی انتخاب کنید که کاملا معروف و پرفروش باشه و صدها نفر نسخه نال‌شده اون رو بفروشن یا رایگان برای دانلود بزارن. اگه نسخه اصلی بخرید هم با این وضع دلار گرون در میاد و زیر ۵۰۰ تومن نمیشه اما دیگه خیالتون از جهت باگ و آپدیت امنیتی راحته.

(‫موزیک اف ام‬‎) #4

من اوایل فعالیت سایت دو تا قالب از ژاکت خریدم قالب ایرانی که خودشون طراحی کرده بودن به معنای واقعیه کلمه مزخرف بود و پولو ریختم دور و کلا نظرم راجع به قالب های ایرانی عوض شد و الانم هیچ جوره دیگه سمت قالب های ایرانی نمیرم

(Ali Mirzaee) #5

یه قالب فروشگاهی آماده پیشنهاد میدید؟

(Ali Mirzaee) #6

این قالب ایرانی هست و صفر تا صد خودشون کد زدن و نال نیست قالب 2 روزه آمده 4 فروش داشته !
حتی از ویژال کامپزر و اسلاید رلوشن به دلیل سنگینی استفاده نشده درش!

(Ali Mirzaee) #7

کدوم قالب معرفی کنید!
بستگی به توسعه دهنده دارد!

(علیرضا شیری) #8

خب تضمینی نیست که آپدیت کنن یا منظورم در واقع اینه که مرتباً بروز کنن با هسته‌ی وردپرس و ووکامرس و نسخه‌های جدید php‌ سازگاری رو حفظ کنن.

(Ali Mirzaee) #10

توی قالب دیگه ای که دارن خوب بروزرسانی کردن!

الان اینی که هست قالب خوبی هست ؟