قدیمی بودن قالب و کمباین و فشرده نشدن!

سلام
من قالب سایت ام می گن قدیمی هست و کمباین و فشرده سازی انجام نمیشه!
برای اینکه این قابلیت اضافه بشه باید چی کار کرد!؟

درود

قالب شما CSS و JS رو می تونه Combine کنه. و منظور عدم سازگاری نیست. این یک قابلیت نیست که به پوسته اضافه بشه.
به دلیل اینکه وب سایت شما تعداد زیادی CSS داخلی و خارجی داره، بعد از فعال کردن این امکان، محتوای سایت بهم ریخته بارگذاری میشه.

پوسته شما باید به صورت اصولی بشه و کد های CSS اضافی حذف بشه، افزونه های اضافی حذف بشه و در نهایت کد های CSS و JS که به صورت inline هستن حذف بشن.

پیشنهاد می کنم یک توسعه دهنده استخدام کنین.

2 پسندیده

یه سری افزونه‌ها مثل Better Wordpress Minify یا Auto-Optimize یا JCH Optimize رو بد نیست تست کنید چون بخشی برای مشخص کردن استثناء‌ها دارن. اگه قالب به هم بریزه با سعی و خطا میتونید بررسی کنید که چه فایل‌هایی نباید ترکیب و فشرده بشه.

البته اگر قالب شما خیلی قدیمی هست بهتره که قالب دیگری نصب کنید که در چرخه‌ی حیات باشه و باگ‌های امنیتیش برطرف بشه و همین‌طور فایل‌هاش از نظر برنامه‌نویسی بهینه‌سازی بشه همچنان. دردسر و وقتی که یه قالب قدیمی داره گاهی چند برابر تهیه کردن قالب جدید هست!

از کدوم در کنار لایت اسپید میتونم استفاده کنم؟
قالب از رده خارج نشده توی تم فارست و ژاکت هست!
اسم قالب شاپ کیپر هست!
چطوری باید پیدا کنم که کدوم فایل کمباین نشه؟

خود لایت اسپید هم داره همچین بخشی. یه بخش هم داره برای مشخص کردن اولویت‌ها.
روش خاصی که نداره باید سعی و خطا و حوصله کنید یا اگه وارد نیستید با یه توسعه‌دهنده و طراح صحبت کنید.

با تمام ارادتی که برای بچه های ژاکت دارم، خرید از ژاکت اشتباهه محضه. فقط چند تا طراح محدود هستن که واقعا پوسته ها شون رو بروز نگه میدارن.

کاملاً تأیید میشه! بعضاً در میان سایت‌های فروش قالب دیده شده که در قالب‌های نال‌شده بک لینک به سایتشون قرار میدن به شکل مخفی البته. بعضاً چند ماه بروز میکنن و دیگه بروز نمیکنن! بعضاً برخی بخش‌های قالب و پنل تنظیماتش حین فارسی‌سازی به دلیل پیچیدگی حذف میشه!
واقعاً این قالب‌های نال‌شده و ارزون یه معضلی شده برای سایت‌هایی که میخوان حرفه‌ای به صورت درازمدت فعالیت کنن. البته با این قیمت دلار هم شاید نشه هر قالب دلخواهی خریداری کرد.

1 پسندیده

خب از کجا بخریم راست چین؟