لود پایین سایت موقع ورود

سلام
سایت من موقع ورود چند ثانیه تاخیر داره و یکباره لود می شود .
راهی داره چند ثانیه تاخیر از بین بره
www.mehriranian.com
قالب پروشاپ پلاس استفاده کردم .

کسی میتون راهنمایی کن ؟

سلام دوست عزیز
سوال شما تقریبا کلی هستش؛ سایتتون رو بررسی کردم و ازش تست سرعت گرفت؛ سرعتش به شدت پایینه و گویا به طور کامل و لازم بهینه سازی نشده
به این دلیل میگم سوال تون کلی هستش چون راهکارهای زیادی(مثل بهینه سازی عکس ها، استفاده از افزونه های مختلف، یا فعال‌سازی Gzip Compression و…) برای افزایش سرعت سایت وجود داره و یک راهکار واحد(مثلا فقط یک افزونه خاص یا فقط بهینه سازی یک بخش سایت) که یکشبه سرعت سایت شما رو به +99 برسونه تقریبا وجود نداره و باید از راهکارها در کنارهم استفاده کنید و تست سرعت بگیرید تا قلق افزایش سرعت سایتتون دستتون بیاد
نتیجه تست سرعت رو می تونید در لینک زیر و در تصویر زیرش که براتون پیوست می کنم مشاهده کنید؛ اگر هم کار با GTmetrix بلد نیستید یا ازش سر در نمیارید فقط کافی ی سرچ ریز تو نت داشته باشید و می بینید که با کلی مقاله با کیفیت و کاربردی در این زمینه رو به رو میشید و می تونید خودتون مشکل تون حل کنید و روز به روز سرعت سایتتون رو افزایش بدید.
لینک نتیجه تست سرعت سایت:

تصویر:

در مورد راهکارهای افزایش سرعت سایت و آموزش GTmetrix هم اگه حوصله مقاله خوندن و تحقیق ندارید می تونید در ادامه این تاپیک با ذکر آیدیم و نامم بفرمایید تا ی خلاصه ای درموردشون خدمتتون بگم(البته خلاصه نهایتا می تونم بگم و شما باید تحقیقات و مطالعاتتون داشته باشید چون سرعت سایت عامل حیاتی در میزان فروش شما و خرید و رضایت کاربرهاست)

1 پسندیده

سایتم قسمت تست سرعت ، در سرچ کنسول تست کردم .
بعد کلی سرچ در مورد خطا آخر به این نتیجه رسیدم که سرچ کنسول میگه : قسمت تعامل با کاربر بیشترین تاثیر در کندی سایت داره .
طبق توضیح سرچ کنسول : تعامل با کاربر منظورش کلیک و حرکات ماوس کاربر خیلی کند .
حالا یک راه کمتر کردن ارسال درخواست به سرور .
راه دوم اینکه هاستیگ ابری من استاندارد ؟ از لحاظ منابع نیاز به ارتقا داره یا نه.
کسی میتونه برا این دو راه حل بده ؟