لیست لینک های خارجی یک دامین

من نیاز دارم بدونم که آیا هکر داخل سایتم بک لینک هم کار کرده یا خیر.
برای همین نیاز دارم تا تمام لینک های خارجی که در این دامنه وجود داره رو یکجا شناسایی کنم.
اگه راه حل یا ابزاری برای این کار سراغ دارید ممنون می شم اگه بگید.

سلام @funkopop عزیز
خوش آمدی به انجمن سون هاست. :slight_smile:

از طریق این وبسایت میتونید تمایمه لینک های خارجی سایتتون رو پیدا کنید:

تنظیمات رو مطابق تصویر قرار بدید و سایت رو اسکن کنید.

3 پسندیده

ممنون از لطفت
ولی این ابزار فقط لینک های موجود در یک url یا صفحه را می دهد. در صورتی که ما نیاز داریم تمام لینک های خارجی که در تمام صفحات یک دامنه وجود دارد استخراج شود.

1 پسندیده

این سرویس رو ثبت نام کنید و بررسی کنید در اکانت رایگان این سرویس رو به شما میده یا خیر:

اما راهکاری که الان به ذهنم رسید، استفاده از پلاگین کشف لینک های شکستس.
در اصل این پلاگین تمامی لینک های داخلی و خارجی سایت شمارو اسکن میکنه و در صورتی که لینکی شکسته باشه، به شما ریپورت میده.
شما میتونید از این پلاگین برای کشف تمامی لینک ها استفاده کنید.

3 پسندیده

ممنون ازت
این نرم افزار رو گرفتم و باهاش هم چک کردم.
به گفته خودش نسخه رایگانش تا 500 آدرس رو بررسی می کنه. به همین خاطر آدرس هایی که مربوط به تصاویر می شه رو هم در کرائول می آره و عملا نزدیک به 240 صفحه رو کرائول کرد. وقتی هم گزارش رو نگاه کردم اطلاعاتی که داشت خیلی ناقص بود. توی گزارش اون 10 لینک خارجی شناسایی شده بود در حالی که صفحاتی که کرائول کرده بود باید حداقل 40 لینک خارجی شناسایی می شد.
.

سلام

پلاگین رو هم بررسی کنید.
با استفاده از پلاگین لیست کاملی از لینک های ساییتون خواهید داشت.

پلاگین های مخزن وردپرس رو جستجو زدم اما چیز به درد بخوری ندیدم شما افزونه خاصی رو سراغ داری؟

معرفی کردم خدمتتون در پاسخ های قبلی:

1 پسندیده

دستت درد نکنه این افزونه تقریبا خوب و کار راه بندازه

1 پسندیده

سلام ، نسخه پرو نرم افزار Screaming Frog SEO Spider همراه با فعالساز سالم و تست شده رو توی این لینک گذاشتم اگر نیاز بهش داشتید میتونید ازش استفاده کنید

2 پسندیده

سلام. برای این کار دو راه رو من تست کردم تا حالا. یکیش نسخه پولی Ahrefs هست که از سایت میتونید اکانتش رو از سایت انجام میدم بخرید. نسخه رایگان seo spyglass هم بد نیست.

1 پسندیده