لینک سازی داخلی صفحات سایت

با سلام خدمت همه دوستان
یه سوال که ذهنم رو مشغول کرده گفتم از شما دوستان بپرسم جوابشو بدون.
آیا لینک سازی داخلی از یک صفحه به خود همون صفحه در سئوی داخلی مفید هستش ؟؟
آیا این نوع لینک سازی ضرری هم داره ؟؟
میدونم که لینک سازی داخلی از یک صفحه به یک صفحه دیگر برای بهتر ایندکس شدن مطالب بسیار مفیده .

سلام دوست عزیز
یه توضیح کوتاه خدمتتون عرض کنم

قبل از هرچیز لب کلام رو بهتون بگم
لینکسازی داخلی میتونه شما رو به صفحه اول گوگل برسونه
همچنین میتونه باعث سقوط شما به آخرین صفحه گوگل بشه

استفاده از لینک های داخلی علاوه بر اینکه حرکت کاربران رو در وبسایت هدفمند میکنه
در درک ارتباط محتوا و صفحات وبسایت ، توسط ربات های گوگل نقش زیادی داره

برا پیاده سازی لینکهای داخلی در وبسایت
باید تکنیک های زیادی رو یاد بگیرید
که یکی از مهمترین اونها مرزبندی محتوا هستش

که به نظر من ، این حرکتی که میخاید بزنید
تکنیک مرزبندی رو زیر سوال میبره
و حرکت شما با توجه به این تکنیک اشتباه هستش

البته این نظر من هستش
و باید بیشتر تحقیق کنید
موفق باشید

3 پسندیده

مرسی ممنونم از نظر لطفتون

سلام

لینک سازی داخلی می تونه اعتماد گوگل رو بیشتر و بهتر کنه. در واقع با لینک سازی داخلی قدرت کلمات کلیدی و صفحه را بالاتر می برید و همین مسئله بسیار برای سئو مفیده.

توجه داشته باشید فقط در لینک سازی داخلی زیاده روی انجام نشه و به صورت کاملا طبیعی این فرایند رو انجام بدین و مطمئنا بعد از مدتی نتیجه تاثیرشو رو می تونین ببینید.

3 پسندیده

آیا لینک دادن از یک صفحه به خود همون صفحه مفیده یا نه؟؟

این مورد رو توصیه نمی کنم. معمولا لینک سازی داخلی به صفحات دیگه ای داده میشه

3 پسندیده

خیلی ممنونم از راهنماییتون

1 پسندیده

سلام
بصورت خلاصه بله تاثیر داره این تکنیک ، با یک کلمه کلیدی مرتبط لینک سازی کنید ، اما نه همه صفحات رو که زیاده روی باشه ، چند صفحه مهمتون رو میتونید به این طریق لینک بدید .

در بدترین حالت هیچ تاثیری نخواهد داشت ، پس مشکلی برای استفاده این مورد وجود نداره

3 پسندیده

یه پیشنهاد به شما می کنم و اون اینکه برای گرفتن بهترین جواب، حین لینک سازی داخلی، کلا فکر کنید گوگل نیست و واقعا برای کاربر سایت خودتون دارید یک راهنما ایجاد می کنید.
این موضوع هم باعث میشه که در طولانی مدت کاربر شما مدت زمان بیشتری را در سایت شما بگذراند که impression سایت میره بالا و هم تاثیر مثبت و طبیعی روی سئوی شما خواهد داشت.

2 پسندیده

کار بسیار اشتباهیه و هیچ توجیهی نداره. لینک سازی باید دلیل داشته باشه. فکر کنید فلسفه ی لینک گذاری چیه. اینه که مخاطب با کلیک بر روی لینک به بخش مربوطه بره و وقتی در صفحه ای حضور داره چرا باید با کلیک بر روی لینک توی همون صفحه حضور داشته باشه؟؟؟؟؟
گوگل هم اینو یک خطا تلغی می کنه

2 پسندیده

سلام ، یه چیزم من بگم ، لینک سازی داخلی سودش بیشتر برای این هست ک زامبی پیج هارو از بین ببریم و با هدایت و تشویق کاربر به سمت اون صفحات اون هارو از بازدید صفر جدا کنیم ، حالا بدتر از این بنظر من این هست ک روی این لینک ها کلیک نخوره ، چ بک لینک خارجی و چ داخلی بنظر من این اتفاق میتونه باعث افت بشه تا رشد بخاطر همین باید با سیاست خاصی این لینک سازی رو پیاده کرد ک این مشلت بوجود نیااد

2 پسندیده

سلام ، این بخش صحبتت که بسیار هم مهم هست و مرسی که یادآوری کردی ، دقیقا ادامه صحبت من هست که باید اضافه میکردم. چون تنها شخص موافق این بحث من بودم و سوتفاهم شد گویا :slightly_smiling_face:
استراتژی تو سئو حرف اول رو میزنه ، اینجور نیست من بیام بگم شخصی داره اشتباه میکنه و فقط من دارم درست میگم.
یه جاهایی هست که باید برای نتیجه گرفتن به هر روشی چنگ انداخت ، این دقیقا یکی از همون روش هاست. پیشنهاد میکنم اگه شخصی میخواد وارد حوزه سئو بشه روی کلمات فوق سخت کار کنید. بسیار بسیار با ارزشمند هست این تجربه .

اگه کسی بک لینک میسازه
مطالب رو با ویرایش از سایت های دیگه قرار میده
بازدید فیک و پاپ آپ و … میگیره
و موارد بسیار دیگه داره انجام میده ، قطعا نمیتونه این مورد رو هم زیر سوال ببره . چون حتی یک بک لینک ساختن هم از نظر گوگل خطا و اسپم هست .

هیچ جا این مورد نه رد شده و نه تایید شده ، اینجور موارد جزیی تو سئو فقط تجربه است که نشون میده درست هست یا غلط ، اما شخصا این روش رو استفاده میکنم و هنوز هم خیلی از کسانی که در صدر نتایج هستند، هنوز هم با مواردی که از نظر خیلی از دوستان منسوخ شده در صدر نتایج تشریف دارن و به خوبی دارن پادشاهی میکنن.

نتیجه گیری شخصی : این مورد نه رد شده هست نه تایید شده ، امتحان کنید و تجربه کنید رو اینجور موارد جزیی

موفق باشید

3 پسندیده