لینک شکسته چیه؟

سلام دوستان عزیزم…آقا من لینک رو خوب می فهمم ولی شکسته شدش رو نه…میشه بهم بگین لینک شکسته شده چی هست ؟؟ چه تاثیری داره؟؟
یک سوال دیگه: چجوری میشه کل لینک هایی که به سایتم داده شده را ببینم؟؟ و اون لینک هایی به سایتم دادم ولی الان مطلبش در سایتم نیست رو چجوری پیدا کنم؟؟ میشه حذفشون کنم؟؟

سلام
لینک های شکسته : لینک هایی هستند که خراب هستند ، یعنی اون لینک یا عمل نمیکنه یا از بین رفته و وجود نداره.

در مورد تاثیر : صد در صد تاثیر منفی داره تو سئو سایت
اگه از وردپرس استفاده میکنید، برای بررسی لینک های شکسته هم از افزونه زیر استفاده کنید ، افزونه بسیار مفیدی هست

موفق باشید

6 پسندیده

سپاسگزارم دوست عزیز …پاسختون بسیار عالی بود

2 پسندیده

با توجه به حرفای دوستمون . هیچ موقعه افزونه های اینطوری رو سایتمون نصب نکنیم . سایت های هستند مثل brokenlinkcheck پسوند .Com . که وب سایت شما را آنالیز کنند . البته با وجود کنسول google. دیگه بعید میدونم این گونه افزونه ها دیگه استقبالی داشته باشند . تا اونجایی که میتونید از نصب افزونه ها دوری کنید .تو سرعت لود تاثیر داره . هم به خطر افتادن امنیت سایت…

مفهوم لینک : ارتباط بین دو صفحه حالا وقتی ارتباط انجام نشه ولی لینکی وجود داشته باشه بهش میگن لینک شکسته .و خیلی خیلی تاثیر بدی در رتبه دادن سئو میشه .

وقتی خزنده عنکوبت همچین لینکی را ببینه و گمراه بشه باعث افت شدید رتبه سایت میشه

1 پسندیده

این افزونه که استقبال خوبی داره و ما هم که یه سال بیشتر هست باهاش کار می کنیم مشکلی نداشته
شما مشکلی ازش دیدید؟

من مشکلی ازش ندیدم ونداره .ولی .وقتی ابزاز هاش بیرون است چرا بخای افزونه نصب کنی… بخوام برتون مثال بزنم انگار سر کوچه شما سوپر مارکتی هست ولی شما بخای بری 4 تا کوچه اون طرف تر خرید کنی .قیمت ها یکسان شما اینجا فقط کالری مصرف کردی… داخل وب سایتم … انگار فضای الکی و وووو

1 پسندیده

پیشنهاد میکنم زیاد از افزونه ها استفاده نکن و سعی کن کارت رو به روش دیگه حل کنی

1 پسندیده