مارکت پلیس فروش فایل

سلام به همه دوستان
به نظرتون مارکت پلیس فروش فایل رو بهتر هستش با cms آماده مثل وردپرس یا جوملا بزنیم یا با php؟

تو وردپرس افزونه و تم زیاد هستش ولی به دل نمیشینن به جز یکی دو تم مثل rehub که اونم تو ایران خیلی گرون می فروشن و آپدیت سریع ندارن و تم های ایرانی هم اکثرشون یا آپدیت درست حسابی نمیشن یا خیلی ساده و کم امکانات هستن.
نظر دوستان چی هستش؟

1 پسندیده

با سلام
دوست عزیز به نظر شخصی خودم بهتره که با وردپرس کار کنید .
در وحله اول اینکه با php کار کردن خیلی پیچیده تره و اگر شما امکانی رو بخواید که خیلی خاص باشه و برای مثال بخواید یه قابلیت به سایت اضافه کنید هم زمان زیادی می خواد هم اگر تویه یکی از خط کد ها مشکلی وجود داشته باشه باید دوباره کل کد ها چک بشن .
cms های آماده مثل وردپرس و جوملا خیلی بهتر هستن به دلیل راحتی کار و اینکه اگر مشکلی توی اینگونه سایت ها بوجود بیاد می تونید به راحتی به انجمن های مرتبط مثل همینجا مراجعه کنید و مشکلتون رو به راحتی حل کنید .
اما اینکه وردپرس بهره یا جوملا نظر خودم اینه که وردپرس ، چراکه هم قالب های خیلی بیشتری هست و هم افزونه های کاربردی تری داره .
درباره قالب های سایتی هم که فرمودید شما می تونید با کمی تغییر اونا رو خیلی جذاب کنید یا برای مثال با استفاده از افزونه های صفحه ساز این قالب ها رو به همون نحوی که می خواید درست کنید .
این نظر من بود ، امیدوارم مفید بوده باشه :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

ممنون بابت نظرتون دوست عزیز
منم بعد زیر و رو کردن اینترنت به این نتیجه رسیدم که برای شروع وردپرس بهتر هستش البته چند جا تو فروم های خارجی از مجنتو هم تعریف کردن ولی به نظرم به دلیل مشکل پشتیبانی در ایران انتخاب خوبی نیست و وردپرس بهتر هستش. از بین edd و ووکامرس 100% ووکامرس به همون دلیل پشتیبانی و تعداد افزونه بالاتر بهتر هستش. من تقریبا تمام قالب های ووکامرس رو زیر و رو کردم برای مارکت پلیس تقریبا همشون از دکان استفاده کردن که تو بعضی سایت ها دیدم که حتی خود دکان رو شخص سازی کردن که اونم برای آپدیت مناسب نیست و مشکلات خوذش رو داره و برای سایت فروش فایل مناسب نیست و بهترین افزونه بعد تست فراوان افزونه wcfm هستش(مشکل سنگین شدن سایت داره ولی قابل چشم پوشی هستش). با تم rehub که شخصی سازی بشه فوق العاده میشه.
حالا میگین چرا پس تاپیک باز کردم برای این کار چون نظر بقیه رو هم می خواستم بدونم.

2 پسندیده

سلام در زمینه فروش فایل توصیه می کنم از افزونه edd استفاده کنید چون این افزونه مخصوص فروش محصولات دانلودی نوشته شده و قابلیت های بسیار زیادی داره در مقابل افزونه ووکامرس بیشتر برای محصولات فیزیکی هستش .

1 پسندیده

سلام بله فرمایش شما درست هستش ولی برای مارکت پلیس بهتر ووکامرس هستش edd برای سایت تک فروشندگی بهتره چون سبک تره و افزونه چندفروشندگی انتخاب شده (wcfm) با ووکامرس سازگاری داره.

1 پسندیده