متصل کردن هاست دانلود به افزونه edd

سلام دوستان
چطور میشه هاست دانلود رو به افزونه edd متصل کرد که محصولات موقع آپلود مستقیم بروند داخل هاست دانلود؟
آیا افزونه ای چیزی داره؟

1 پسندیده

سلام و درود

از افزونه EDD Remote که البته یک افزونه تجاری هست می تونید استفاده کنید. هم قابلیت اتصال به نامحدود هاست دانلود رو داره هم محافظت لینک ها هم انجام می ده

موفق باشید

5 پسندیده

افزونه ی بسیار خوبیه ولی یکم قیمتش بالاست،سازنده افزونه یه ایرانی به قیمت 600000 میفروشتش اگه سایتی رو می دونید که این افزونه رو بفروشه معرفی کنید خواهشا

3 پسندیده

ظاهرا تنها افزونه edd-remote ولی قیمتش 600000 تومن هست و لایسنس هم داره که روی 1 دامنه میشه استفاده کرد. اگر کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا. شدیدا به این افزونه نیاز داریم

از داخل گیت هاب دوتا افزونه با این نام پیدا کردم و نصبش کردم ولی نمیدونم چیه چطوری کار میکنه.

EDD Remote installer client
و
EDD Remote installer server

این افزونه هم هست که فک کنم همون بالایی هاست ترکیب شده یا نیاز به کانفیگ چیزی داره
EDD remote installer

1 پسندیده

تمامی فایلها رو بررسی کردم و کدهای htaccess و httpd. conf رو هم پاک کردم ولی هیچ تغییری نکرد.
مشکلش یچیز دیگه هست باید تیکت بزنم بررسی کنند.
ممنون

اگه بجای edd از woocommerce استفاده کنیم بازهم این مشکل وجود داره یا افزونه ای چیزی داره که این مشکل رفع بشه؟
@3adegh

اگر اطلاعاتی ندارید می تونید از ووکامرس استفاده کنید در غیر این صورت برای انتقال به ووکامرس باید دستی محصولات و دسته ها و برچسب ها را منتقل کنید

توی گوگل سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
اگر وکامرس نصب کنم افزونه یا قابلیتی داره که بشه فایل‎ها رو داخل هاست دانلود آپلود کرد و این مشکل برطرف بشه؟

بله در ووکامرس شما می توانید فایل را در هاست دیگری اپلود و سپس در بخش لینک دانلود، ادرس فایل را قرار دهید تا ووکامرس به شکل کد گزاری شده انجام بده. و نیازی به نصب هیچ افزونه مجزایی نداره

1 پسندیده

خیلی ممنون. مرسی که وقت گذاشتید

1 پسندیده

در این حالت RAM هاست وردپرس درگیر دانلود از اون سرور میشه و برای تعداد دانلودهای هم زمان زیاد کار جالبی نیست.