محدود سازی نمایش یک صفحه به خریدارن محصول در ووکامرس

سلام، وقت بخیر

من میخواستم یک صفحه خاص رو به خریداران یک محصول محدود کنم، و فقط اونا بتونن محتوای این صفحه رو ببینن.
از ووکامرس استفاده می کنم.

صفحه ای مشابه این.

راه حلی وجود داره؟
با تشکر

1 پسندیده

سلام دوست عزیز وقتت بخیر
کار ساده‌ای هستش برای اینکار باید افزونه عضویت ویژه رو تهیه کنید.بعدش میایین یه سری محصولات براش درست می‌کنید و قیمت تعیین میکنید
هرکسی وارد سایت بشه فقط عنوان رو میبینن و میتونید یه پیام بنویسید مثلا فعلا خریداران این محصول قادر به مشاهده مطالب هستند.
موفق باشید

2 پسندیده

سلام خسته نباشید ببخشید آیا امکانش هست مثلا دسترسی رو طوری محدود کرد که بعد از خرید؛ بتونه به صفحه دسترسی داشته باشه ؟؟ بزارید بهتر توضیح بدم جریان رو

من یک مشکل با ووکامرس در محصولات دانلودی دارم اونم اینه که وقتی لینک محصول رو از هاست دانلود انتخاب میکنیم مشکلات زیادی مث ارور 403 – سرعت پایین اومدن و… بوجود میاد.

میخواستم بدونم آیا امکانش هست مثلا یک صفحه رو طراحی کنیم که فقط پرداخت کننده ها بتونن بهش دسترسی داشته باشن ؟ ینی حتی اگ لینک کپی بشه باز هم اجازه دسترسی بش نده و بگه بخر بعد ببین ؟ (مشابه رو دیدم آخه)

چطور این کار صورت میگیره ؟

سلام من هم همین سوال رو داشتم ولی میخوام اگه راهی هست بدون عضویت این کار صورت بگیره.

بزارید جریان رو توضیح بدم

سلام خسته نباشید ببخشید آیا امکانش هست مثلا دسترسی رو طوری محدود کرد که بعد از خرید؛ بتونه به صفحه دسترسی داشته باشه ؟؟ بزارید بهتر توضیح بدم جریان رو

من یک مشکل با ووکامرس در محصولات دانلودی دارم اونم اینه که وقتی لینک محصول رو از هاست دانلود انتخاب میکنیم مشکلات زیادی مث ارور 403 – سرعت پایین اومدن و… بوجود میاد.

میخواستم بدونم آیا امکانش هست مثلا یک صفحه رو طراحی کنیم که فقط پرداخت کننده ها بتونن بهش دسترسی داشته باشن ؟ ینی حتی اگ لینک کپی بشه باز هم اجازه دسترسی بش نده و بگه بخر بعد ببین ؟ (مشابه رو دیدم آخه)

چطور این کار صورت میگیره ؟