مخفی کردن حالت بارگیری سایت در وردپرس

سلام من به تازگی سایت بایا رو دیدم و این برام جالب بود موقعی که آدرس عوض میشه مرورگر لودینگ رو نشون نمیده و با یه حالت محو شدن صفحه عوض میشه
چطور میشه این کار رو تو وردپرس کرد و آیا این کار به سرعت و یا سئو و… آسیب میزنه؟
@Angel @arta @arash

این سوالم داشتم که بنظرتون با این افزونه های لودینگ یه تصویری چیزی موقع لود بذارم برای سایت خوبه یا نه

برا من که کلا باز نشد. ولی این وبسایت وردپرس نیست. فکر می کنم با angular نوشته شده. تو وردپرس چون همه چی همون لحظه از وبسرور دریافت میشه، نمیشه همچنین حرکتی زد. مگر اینکه خیلی وبسایتت بهینه باشه. مثل وبسایت سون هاست که php هست ولی سریع لود میشه.

کلا وبسایت های طراحی شده با angular همینطوری هستن. مثلا همین انجمن ما هم همینطوریه. شما تو تاپیک اسکرول می کنی تو نوار دقت کنی لینک هی عوض میشه اما متوجه نمیشی و صفحه ای لود نمیشه. یا رو لینک یه تاپیک کلیک می کنی همون لحظه لود میشه.

2 پسندیده

این کار برای سئو خوب هست یا تاثیر نداره؟

شاید کلیات این موضوع در قالب توضیح کوتاه در این تاپیک جا نگیره. اما جواب به سوالتون، اگر اصولی انجام بشه مشکلی برای سئو پیش نمیاد. فقط کار با سیستم های اینطوری نیاز به تیم برنامه نویسی داره و برای افرادی که سولو کار می کنن پیشنهاد نمیشه. چون اگه به مشکل بخورید نقطه توقف شما خواهد بود.

2 پسندیده

ممنون پس بیخیالش میشم :slight_smile: