مراحل لینک سازی داخلی و خارجی سایت

درود و وقت بخیر خدمت همه شما اعضای عزیز .
ممنون می شوم اگر لینک سازی بر روی سایت خودتون انجام دادید تجربه خودتون رو اینجا با علاقمندان هم به اشتراک بگذارید.
اینکه دقیقا برای این کار نیاز به طی کردن چه مراحلی داریم؟

سلام جناب مقصودی ببینید لینک سازی یه امر خیلی مهم و دوسر هست که یک سر خیلی مفید و ارزشمند و یک سر خیلی خطرناک و وحشتناک هست ، توی قسمت خوب و بی خطرش لینک سازی داخلی پایه و اساس هست که شما از طریق لینک سازی داخلی اتوریتی دامنه رو سعی میکنی تقسیم کنی توی صفحاتت ، که کار زیاد سختی نیست و خیلی ساده میتونید استارتش رو بزنید !
اما لینک سازی خارجی ، ببینید لینک سازی کردن در سایت های دیگه شاید برخلاف دید اولیه که بشینیم لینک بزنیم نباشه و یک پروژه خیلی حرفه ای و لبه تیغی باشه ! چرا که اگر بد برید جلو یا سایت هایی ک لینک سازی میکنید توشون اسپم باشن بهتون صدمه میخوره!
روش های زیادی برای لینک سازی هست که گوگل هر روز روز داره اونارو شناسایی میکنه ، ما قبلا میشستیم توی انجمن ها لینک سازی میکردیم تقریبا میتونم بگم 7 الی 8 سال پیش و این روند خیلی عالی جواب میداد ، یک و دو سال قبلش هم کامنتی میگرفتیم و اینم عالی بود ، ولی الان دیگه این روش ها منسوخ شده چون گوگل منفی برداشت میکنه بجای مثبت!
شما باید خیلی ملایم توی صفحات اجتماعی یا با استفاده از ریپورتاژ و لینک های فالو تو سایت های مرتبط لینک سازی رو انجام بدید ، این روزا خیلی سایت ها هستن که حالت بلاگ نویسی بصورت شبکه اجتماعی دارن مثل سایت جهانی مدیوم که خیلی خوبه بنظرم برای ریپورتاژ رایگان مطالب یا سایت هایی شبیه به اون!
در مرحله اول لینک سازی داخلی رو تکمیل کنید و خیلی نم نم برید به سمت لینک سازی خارجی
موفق باشید

3 پسندیده

ممنون از پاسخگویی سریع و جامع تون
برای شروع لینک سازی داخلی دقیقا چه کارهایی باید انجام بدیم؟

خواهش میکنم ، ابتدا از هرچیزی لینک سازی داخلی سایتتون رو سر و سامون بدید ، صفحاتی که بازدید کمی دارند رو سعی کنید با لینک سازی محبوب کنید! از سمتی بخش هایی ک کلمات کلیدی اصلی تون حساب میشن هم همینطور سعی کنید اون کلمات رو لینک دار کنید ، افزونه برای اینکار هست ک خودکار انجام بده اما بی برو برگرد دستی کار کردن خیلی بهتره! بعد از اون باید کم کم برید سراغ لینک سازی خارجی چیزهایی مثل ریپورتاژ لینک های پروفایلی در شبکه های اجتماعی ، در کل ترجیحا هرچیزی به جز لینک سازی کامنتی توی سایت های خارجی ک کامنتشون بازه!!!

2 پسندیده

سلام
ببخشید کامنتی هنوز جواب میده ؟
چون اکثرشونم من چک میکنم نوفالو هستند…
اسپم نمیشیم ؟

سلام رضا جان

بالا عرض کردم هرچیز بجز کامنتی چ.ون سایت هایی ک کامنت باز دارن 99 درصد اسپم حساب میشن سایتی ک لینک خروجی بالا بده اصلا مناسب نیست همیشه باید دنبال وب سایتی بود ک لینک خروجی محدودی داره ، خیلی جاها ممکنه بک لینکتون نوفالو باشه اما همون هم با ارزش و بی ارزش داره مثل شببکه های اجتماعی ، بک لینک با ارزش میشه ازشون گرفت یا سایت هایی مثل مدیوم ک میشه ریپورتاژ خوبی باهاش انجام داد بصورت دوره ای .

وبلاگ ها چی میتونه کمک کنه ؟
چون اون ها هم لینک فالو ارائه میدن