مساله‌ی فیلترینگ کاربران لاگین شده؟

سلام.
دلیل موارد زیر چی میتونه باشه؟

1.من برای یکی از پروژه ها چنین فیلتر آجاکسی گذاشتم (توسط jet filters المنتور)، برای مدیریت و کاربرانی که لاگین نشدن این سرچ بخوبی سرچ رو انجام میده. ولی کاربری که لاگین میکنه فیلترو میزنه کلن همه فیلدا غیب میشه!

1. بخش users سایت هم باز یه فیلتر داره که اون آجاکس نیست: (فیلتر مربوط به قالب بادی پرس هست)

بدین صورت هست که سرچ میکنی کاربرا رو فیلتر میکن]، ولی کاربری که لاگین میکنه براش کار نمیکنه، یعنی فیلتر که میزنه سرچو که میزنه همه کاربرا رو نشون میده و فیلتر اعمال نمیشه.

سلام
واسه مشکلات المنتور هیچ کس بهتر از ایشون نمیتونه کمکتون کنه

~ قرار دادن هر گونه آی دی و… در انجمن خلاف قوانین است / با تشکر Angel ~

با تشکر

1 پسندیده

مرسی بش پیام میدم، ولی مساله حس میکنم یچیز دیگه باشه. اخه کاربرای غیر لاگین میتونن بخوبی فیلتر رو اعمال کنند ولی لاگینا مساله دارن

خواستم بدونم کجارو باید بررسی کنم براش؟ چرا باید همچین چیزی پدید بیاد (کش هم افه)

1 پسندیده

با سلام خدمت شما @Angel
شخصی که ایدی ان را قرار داده بودم مدیر المنتور فارسی بود و به کاربران پاسخ میدهد
اما به دلیل اینکه این شخص در انجمن حظور ندارد
ایدی تلگرام او را به @Ershad دادم
آیا راهکرد بهتری سراغ دارید ؟

والا پیام دادم گفت محصولو بخر تیکت بزن، دیگه 39 تومن دادم خریدمش، تیکت هم چیز خاصی نشد.
هرچند افزونه رو خودم داشتم خخخ

والا دیگه دارم خسته میشم میدونی؟ صبر ایوب میخواد ساخت یه مجموعه ای

از داخل خوده سایتشون تیکت بزن دسترسی هم بده بهشون بهتر کمکت میکنن

میدونی قبلا هم یه مشکل تو تاپیک در رابطه با اینکه وقتی لاگین میکنن وردپرس یه مشکلی واسش پیش میاد گفته بودی
شاید دلیلش از این باشه که میای و کد های وردپرس رو پاک میکنی یا ترجمه ها رو پاک میکنی و تغییر میدی
شاید اینوسط یه کاری کردی که این مشکل پیش اومده
به نظر من از این قالب المنتوری واسه فیلترت یه خروجی بگیر روی یه سایت المنتوری دیگه تست کن ببین فرق میکنه یا نه
البته خود المنتور و افزونه هایی مانند المنتور اکسترا و همین جت فیلتر یک سری تنظیمات تو خوده پیشخوان دارن که شاید باید از اونجا تغییر بدی
با تشکر

1 پسندیده