مشخصات فیک کارت اعتباری

سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن سون هاست
یه سوال داشتم.
این چند وقته از هر ابزاری برای انالیز سایتم خواستم استفاده کنم با این که مثلا برای یک ماه رایگان بود ولی باز نیاز به وارد کردن مشخصات کارت اعتباری بود.مثلا الان می خواستم رتبه ی سایتم رو تو یه سری کلیدواژه ها ببینم.خواستم از serp.com استفاده کنم که اون هم نیاز به کارت اعتباری داره.
می خواستم ببینم این امکان هست این مشخصات رو یه جوری پیدا کرد؟
من fake name generator رو شنیدم.ولی مثل این که با اون نمی شه.
هیچ راه حلی نیست؟

سلام
از وبسایت های رایگان در این زمینه استفاده کنید
حتی من یک نرم افزار اندروید هم در این زمینه در مارکت گوگل پلی دیدیم
اسم نرم افزار جت سئو هستش نرم افزار ایرانیست

1 پسندیده

درود

همچنین چیزی وجود خارجی نداره.

سیستم های Trial به نحوی کار می کنن که موقع ثبت کارت اعتباری پینگ میفرستن به سیستم پرداخت (مثلا ویزا) مقدار return ارایه شده توسط API مقدار صفر (عدم وجود اکانت بانکی) و مقدار یک (وجود اکانت بانکی) بر میگردونه که از اون استفاده می کنه تا هویت شما رو تایید کنه.

در کارت های اعتبار موارد زیر رو حتما باید داشته باشید و تمامی این موارد می بایست دقیقا همون مقداری باشه که تو سیستم بانکی ثبت شده:

• نام صاحب حساب
  • شماره کارت (۱۶ رقم)
  • اعتبار کارت (ماه و سال)
  • CVV2 یا CVV
  • آدرس (Billing Address)

هیچ وقت با ابزاری که بصورت راندوم مشخصات کارت اعتباری رو می سازه نمی تونین استفاده کنین.
دقت داشته باشید که حتما باید اون کارت بانکی وجود خارجی داشته.

موفق باشید

6 پسندیده

سلام
میتونید از سایت زیر برای ساخت اطلاعات فیک استفاده کنید

https://www.fakenamegenerator.com
البته این سایت نمیسازه بلکه حساب هایی که لو رفته یا به هر روشی مشخصات آن ها فاش شده رو قرار میده که میتونید ازشون استفاده کنید

3 پسندیده

استفاده کردم
ولی ارور می ده می گه اطلاعات درست نیست

1 پسندیده

با نرم افزار خیلی طول می کشه
چون نرم افزارها پیش فرضشون روی 10 سایت اول هست و خب من هم جزء 10 تای اول نیستم خیلی
طول می کشه تا پیدام کنه. مخصوصا که نمی دونم جزء چندتای اول هستم نمی دونم دقیقا چه محدوده ای رو باید
مشخص کنم.
سرعت نرم افزاری که استفاده می کنید خوبه؟

2 پسندیده

سلام
متاسفانه استفاده نکردم از این چیزا دقیق نمیدونم چطوریه فقط توی گوگل سرچ کردم همه این روش رو گفته بودن

2 پسندیده

باز هم ممنونم از وقتی که گذاشتید

2 پسندیده

درود
اتفاقا این نرم افزار با توجه به کلمه کلیدی مد نظرتون که وارد میکنید جستجو میکنه و ادرس سایتی که وارد کردید رو اگر تو اون کلمه کلیدی حتی اگر صفحه 15 سرچ گوگل هم باشه بهتون میگه

5 پسندیده