مشکلات جدید با الکسا بعد از ورود به سال 2020

سلام ، دوستان بدون شک خیلی از شما بعد از ورود ب سال 2020 مشکلاتتون با الکسا شروع شده ، خودم یکی از سردسته این مشکلات هستم چون رتبه کشوریم از هزار و اندی اومده رو چهار هزار و اندی ، حالا این درحالی هست ک رتبه جهانی نود هزار بود ک شده 89 هزار ، حالا اینجا این ذهنیت پیش میاد ک از درصد کاربرای وطنی کم شده حتما ، اما آخی مسئله همینه میزان کاربرای ایرانم روی هشتاد درصد بود الان هشتاد و دو درصد ، کل این آمار هم توی دسترسی های خودشه پس با این اوصاف باید ایرانم بهتر میشد یا اگر رقیبا جلو میرن جهانی هم باید پس میرفتم ، از سمتی همه مون میدونیم که پس رفت اینطوری اونم هر روز 100 الی 200 پله از رتبه کشوری چیز غیر عقلانیه!!!
جالبترینش اینه ک ورودی های سایت بهتر شده و همینطور ورودی از گوگل و حتی مطالب ستاره دار هم شد تو گوگل یه تاثیر 30 درصد افزایشم اون داشت برام ، اما با تمام این اوصاف این داستان رو ب حرکت منفی هست ،
دوستانی ک راهکار دارن یا همدرد هستن توی این مسئله ، ممنون میشم صحبتاتون رو بشنوم

5 پسندیده

سلام و درود
بله بنظر همینطوره این اتفاق در حال رخ دادن هست.
ولی برسی های که کردیم بنظر این اتفاق داره برای دامنه ir رخ میده و برای دامنه com. چندان مشکل خاصی پیش نیومده.
البته نمیشه کاملا به این برسی اعتماد کرد ولی برای ما که چنین پاسخی داشته.

3 پسندیده

سلام
اره کاملا درسته تعداد بازدید های سایت من حدودی 200 تا 400 تا در روز بیشتر از قبل شده ولی رتبه الکسای سایتم 30 تا 50 هزار تا هی داره میره پاین ولی در ایران حدودی 200 پله اومیده پاین معلوم نیست دباره چه تحرمی میخوان بکنن با کلا کثل سایت موز ی چند وقتی اختلال داشته باشه که امید وارم اینطوری باشه !

2 پسندیده

من که نفهمیدم این الکسا چطور کار میکنه . یه زمانی من 15000 تا بازدید کننده در روز داشتم رتبه سایت 12000 هزار بود بعد چند روز بعد 5000 بازدید کننده داشتم رتبه سایتم 10000 بود ولی یه چیزو فهمیدم که رتبه الکسا اگه میخوای پایین بیاد ، یه تکنیک را باید رعایت کنید که از روزی 50000 بازدید کننده هم بهتره !!؟

1 پسندیده

سلام
@behtamusic
خوش آمدی
الکسا براساس بازدید رتبه بندی میکنه و معمولا حدود 60 روز یکبار نتایجش بروز میشه یعنی اگر شما بازدید دیروزتون 10 هزار بوده و امروز 15 هزار به سرعت روی رتبه تاثیر نمیذاره بلکه میانگین بازدید 30 تا 60 روز اخیرتون تاثیر گذاره به همراه نرخ بانس ریت البته هرچی رتبه به سمت پایین بیاد این زمان بیشتر میشه و ممکنه 3 تا 6 ماه یا حتی بیشتر زمان ببره تا جای سایت های رتبه برتر تغییر کنه

3 پسندیده