مشکل ارور Server error 5xx

سلام من توی سرچ کنسول سایتم 150 ارور server error 5xx میده کسی میدونه مشکل چیه؟ لطفا راهنماییم کنید. اینم آدرس سایتمه: https://arghavannet.com/

این ارور ها ارور های سرور اند.
دقیق کدوم ارور رو بیشتر دارید ؟

• 500 Internal Server
    یکی از انواع خطاهای ارور 5xx، به خطای داخلی سرور یا همان 500 معروف است. این مورد یکی از متداول ‌ترین خطاهای رایج HTTP محسوب شده و در سایت‌های زیادی رخ می ‌دهد. متاسفانه این ارور معمولا مشخص نمی کند که مشکل از کجا است و یک مقدار گنگ است. همچنین خطای ۵۰۰ باعث از دسترس خارج شدن سایت می‌شود و موتورهای جستجو نیز این خطا را تشخیص خواهند داد، بنابراین برای حفظ سئو سایت و جلوگیری از تاثیر منفی این خطا بر روی امتیازی که از موتورهای جستجو دارید، سریعا باید نسبت به برطرف کردن خطای داخلی سرور اقدام کنید.
    در بیشتر موارد به خاطر اضافه کردن کدهای برنامه نویسی به یک فایل خاص php یا نصب پلاگینی که با سایر افزونه‌ها یا قالب سایت اختلال داشته، این خطا رخ خواهد داد. همچنین توجه داشته باشید که این ارور در سیستم عامل ‌های مختلف مانند ویندوز، اندروید، Ios و … به اشکال گوناگونی ممکن است نمایش داده شود.
  • 502 Bad Gateway
    به این معنا که یک سرویس‌دهنده (سرور) در اینترنت، پیغامی نادرست از سرور دیگر دریافت کرده است. البته معنی لغوی آن دروازه نادرست است.
  • 503 Service Unavailable
    یکی دیگر از خطاهای رایج 5xx، Service Unavailable نام دارد. به زبان ساده و لغوی، معنی سرویس در دسترس نیست را می دهد و مانند ارور 500، باعث افت سئوی سایت خواهد شد. البته این ارور در همه صفحات به معنای بد بودن نیست. مثلا زمانی که شما در حال آپدیت کردن پلاگین و یا قالب وبسایت وردپرسی خود هستید، ممکن است در آن لحظه این ارور نشان داده می‌شود.
  • 504 Gateway Timeout
    این خطا زمانی رخ می دهد که سرور در هنگام دریافت و ارسال درخواست به سمت مرورگر، برای گرفتن پاسخ از سمت مرورگر در یک زمان مشخص به مشکل بخورد. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که مانند ارورهای قبلی، این خطا نیز در مرورگرها و سیستم عامل های مختلف برای کاربران به شکل دیگری نمایش داده خواهد شد ولی معمول ترین آن، Gateway Timeout 504 است

سلام سایت منم همین مشکل و داره و هی به صفحات اضافه میشه اول 4 تا بود الان 6 تا شده نمیدونم چکارش کنم و اینکه صفحات و که سرچ میکنم میگه این صفحه وجود نداره میشه کلا اون صفحه رو حذف کنم؟

سلام
سایت بنده با عنوان mehrpardazesh.com مشکلی که داره اینه هنگام ویرایش یک محصول یا نوشته پیغام عدم ارتباط با سرور میاد و همان لحظه هم کلا برای سایت ارور ۵۰۰ میاد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام سایت من palezz.ir هم هر از گاهی این ارور رو میده و اینکه سرعت سایتم هم خیلی پایینه