مشکل بهم ریختگی سایت در حالت موبایل

سلام وقت بخیر
منو و صفحات سایت در موبایل حالت بهم ریختگی دارد چه کدی باید وارد کنم تا درست شود؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

درود
دوست خوبم، در حالت کلی تمامی قالب ها ریسپانسیو هستند مگر اینکه تغییری در کد ها ایجاد یا پلاگین خاصی نصب کرده باشید که با قالب تداخل داشته باشه.
پیشنهاد میکنم اول فایل ارور لاگ رو بررسی کنید در صورتی که ارور خاصی رو مشاهده نکردید تمامی پلاگین ها را یک دور غیرفعال و قالب رو چک کنید با فعال کردن یکی یکی پلاگین ها، پلاگینی که باعث بروز این مشکل شده مشخص می شود.
در پایان اگر مشکل باز هم ادامه داشت اطلاعات کاملتری از وب سایتتون در ادامه این تاپیک ارسال کنید که تا حد ممکن کمکتون کنیم تا مشکل حل شود. البته می توان به موضوع استفاده از قالب نال و دارای مشکل هم اشاره کرد.

قبل از هرگونه تغییر، حتما از کل وب سایت بکاپ تهیه کنید یا به سرویس دهنده تیکت بزنید.

فایل ارور لاگ رو چک کردم ارور مربوط به افزونه really-simple-security یا همون افزونه SSL واقعا ساده هست. دو تا لاین رو داخل یکی از پوشه ها خطا داده. یکیش که خالیه و دومیش مربوط به هدر هست
$headers = get_headers($url);
این اروری که داده. افزونه رو هم غیرفعال کردم ولی درست نشد. این خطا برای چی هستش؟