مشکل ترجمه در افزونه دکان

با سلام خدمت دوستان محترم
راستش با یک مشکل فرسایشی با ترجمه هام مواجه هستم قبلا هم درباره ترجمه از دوستان پرسیدم و راهنمایی کردن و نتیجه گرفتم. اینبار ترجمه دکانم به مشکل خورده همه دکان هم نسخه لایتش و هم پرو که از همین انجمن گرفتم خوب و عالی ترجمه شدن بجز چند تا کلمه با اینکه توی فایل ترجمه کامل ترجمه هستن ولی احساس میکنم پلاگین لوکو که مترجمم هست بعضی کلماتو از جای دیگه لود میکنه

توی این عکس میبینید که همه پلاگین ترجمه است بجز اون دکمه
جالبش اینه که تو لوکو هم ترجمه ای که قرار دادم رو میگه ست نیست

ممنون میشم اگر کسی تجربشو داره با هم به اشتراک بذاریم
با تشکر از دوستان

سلام، پلاگین لوکو فقط ترجمه انجام میده و مسئول لود ترجمه نیست، این وردپرس و افزونه ها هستن که فایل های مربوط به ترجمه را لود میکنن، اگر مطمئن هستید که این بخش در دکان ترجمه شده احتمالا بخش ترجمه نشده مربوط به قالب یا یکی از افزونه های مربوط به قالب هست(افزونه هایی که نویسنده قالب به عنوان ادان قالب قرار داده) لطفا همین عبارت را در فایل های زبان قالب و ادان هایش سرچ کنید

5 پسندیده

ممنون ولی هم قالب رو سرچ کردم هم همه افزونه ای مربوط و نامربوط همه چیزو چک کردم ولی انگار هر قسمت از ترجمه رو از یجا لود میکنه بهر حال ممنونم از پاسحت رفیق

1 پسندیده

سلام خواهش میکنم
بلاخره از یکجا داره اونو نمایش میده، از خودش که در نمیاره :sweat_smile:
اگه ووکامرس فارسی نصبه به زیر منوش برو و از قسمت حلقه های ترجمه یک حلقه ترجمه اضافه کن و خط اول کلمه مورد نظر را اضافه کن و خط دوم معادل فارسیش و ذخیره کن و تست کن
اگه خواستی لینک سایت و یوزر و پس کاربر برام خصوصی بفرست تا چک کنم
یک روش هم این هست

https://mandegarweb.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%88-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%B6-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

4 پسندیده

بله دوست گرامی از یکجا لود میشد و من نمیدونستم از کجا بنابر این همه فایل های ترجمه رو با poedit باز کردم و در نهایت بعد از 2 روز پیداش کردم.
بازهم ممنون ازت و وقتی که گذاشتی :heartbeat:

1 پسندیده

لطفا راه حلی که پیدا می کنیم همین جا راه حل رو بنویسیم تا افراد بعدی هم از آن بتوانند استفاده کنند تا دو روز نفر بعدی هم تلف نشود. لطفا بفرمایید دقیقا چیکار کردید دوست عزیز من هم به همین مشکل خوردم

1 پسندیده

سلام
متاسفانه من هم همین مشکل رو دارم
لطفا راهنمایی بفرمایید