مشکل درون ریزی دیتابیس سایت

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
من می خوام دیتابیس یک سایت وردپرسی را درون دیتابیس جدید درون ریزی کنم ولی دیتابیس ناقص درون ریزی میشه و این خطا را میده، دوستان کسی میدونه مشکل چی هست؟

ممنون

اول چک کنید که فشرده سازی شده هست و نه فقط یه فایل sql. با فشرده سازی تا ۷۰٪ حجمش کم میشه. فایل دیتابیس رو با فرمت sql.gz یا sql.zip آپلود کنین تا حجم کمتری داشته باشه.

همچنین می تونید از نرم افزاری مثل sequel pro استفاده کنین. کند درون ریزی می کنه اما دقیق.

همچنین اگر هاست شما دسترسی SSH ارایه میده، فایل رو روی خود هاست آپلود کنید و بعد با دستور زیر اون رو درون ریزی کنید:

mysql -u user_dbuser -p user_dbnamne < /home/user/public_html/database.sql
  • قبل از هر چیز محتوای قبلی دیتابیس رو باید کامل خالی کنید
  • مقادیر رو با مقادیر صحیح جایگزین کن
  • بعد از اینتر زدن دستور در ترمینال، رمز عبور دیتابیس رو می خواد، تایپ کنید و اینتر بزنید (موقع تایپ کردن رمز هیچی نشون نمیده ولی تو بکگراند تایپ میشه)
  • فایل دیتابیس از این روش حتما باید .sql باشه وگرنه درون ریزی نمیشه.
7 پسندیده

سلام خیلی ممنون :pray::heart:
متاسفانه به سرور دسترسی ندارم ولی دو روش دیگه را انجام دادم باز خطا میده و درون ریزی کامل انجام نمیشه، حجم دیتابیس 278 مگابایته که به حالت زیپ 30 مگابایت میشه، من فکر میکنم مشکل از خود دیتابیس باشه، آیا ابزاری هست که دیتابیس را چک کنه و جداولی که دارای مشکل هستند را مشخص کنه؟

1 پسندیده

در این حالت بهترین کار این هست که دیتابیس رو روی localhost (ابزاری مثل wamp یا xampp) درون ریزی کنید بعد از phpmyadmin دیتابیس رو repair کنید.

تو محیط local به دلیل نبود محدودیت خیلی راحت تر درون ریزی میشه.
اگر این سرویس شما رو سون هاست هست، تیکت باز کنید و شماره تیکت رو همینجا بزارید براتون بررسی می کنم.

4 پسندیده

این کار را هم انجام دادم ولی متاسفانه داخل لوکال هم مشکل همچنان پابرجا بود و کامل درون ریزی نشد، ممنون از لطفتون ولی متاسفانه سرویس بر روی سون هاست نیست، سرور یکی از بستگان کارفرما هست که چون نرم افزار شرکتشون روش نصب هست دسترسی به سرور نمیدن و شرکت پشتیبانی و… هم نداره :neutral_face:

2 پسندیده

سلام محمد جان
این روش رو رو لوکال تست کن ، فکر میکنم مشکلت بخاطر حجم بالای دیتابیس هست
https://bit.ly/2rQy6hN

3 پسندیده

یه راهکار دیگه اینه که جدول‌های دیتابیس رو تک‌تک اکسپورت و ایمپورت کنید. مثلاً وردپرس ۲۰ و خورده‌ای داره، با افزونه‌ها و چیزای اضافه بیشتر میشه. میتونید هر جدول رو مجزا sql خروجی بگیرید و اون سمت ایمپورت کنید. اینجوری اروری هم باشه سر همون جدول اروردار میده و متوجه میشید.

2 پسندیده

سلام محمد عزیزم :heart_eyes:
ممنون بابت توجهت :kissing_heart:، روشی که آموزش داده بود انجام دادم ولی باز مشکل پابرجاست، تقریبا مطمئن شدم خود دیتابیس مشکل داره، احتمالا تیبل یا تیبل هایی دستکاری یا دچار مشکل شدن که با برون بری و درون ریزی دیتابیس تیبل های خاصی درون ریزی نمیشن ولی عجیبه دیتابیس اصلی روی هاست مبدا اکی هست و سایت بدون مشکل بالا میاد :neutral_face:

1 پسندیده

سلام علیرضا جان ممنون :rose: :rose:
آخه دیتابیس 278 مگابایته و حدود 250 تا تیبیل داره، یک یکی بخوام درون ریزی و برون بری کنم چند روزی طول میکشه ولی احتمالا راخی جز این نداشته باشم یا اینکه با افزونه های برون بری و درون ریزی محتوا را منتقل کنم، که اونم چون حجم زیاده زمانبره

بازم از همه دوستان که راهکار گفتن ممنونم :heart:

1 پسندیده