مشکل در اتصال به کتابخانه المنتور پرو

سلام دوستان من المنتور پرو لایسنسش رو دارم ولی هر کاری میکنم به کتابخونش وصل بشه برای دریافت قالب هاش وصل نمیشه و این ارور رو میده

:no_entry: ~ تمامی تصاویر باید درخود انجمن سون هاست آپلود شوند / ANGEL ~ :no_entry:

با سلام خدمت شما @hadi76n
دو راهکار دارد
1- ممکن است لایسنسی که در اختیار دارید کار نمیکند و باعث میشود نتوانید دمو ها را ایمپورت کنید
افزونه های نال در اینترنت که به صورت رایگان قرار دارند این مشکل را دارند
و باید از سایت های معتبری مانند المنتور فارسی خریداری کنید

2- باید یک حساب در سایت المنتور بسازید و ان حساب را به سایت خود متصل کنید
مانند عکس اول که فرستادین بر روی connect کلیک کنید و حساب خود را درست کنید

با تشکر

1- لایسنس رو از وب سایت راست چین خرید کردم
تا چند ساعت پیش به کتابخانه وصل میشد به علت مشکل در فایل هاست مجبور شدم وردپرس رو دوباره نصب کنم بعد نصب این مشکل پیش اومد

2- حساب رو ساختم و روی اون دکمه کانکت کلیک میکنم بعد کلیک ارور عکس دوم میاد

سلام @hadi76n

شاید مشکل به خاطر این باشه که دوباره وردپرس رو نصب کردین و لایسنس روی وردپرس قبلیتون کار میکرده

به پشتیبان المنتورتون بگین یه بار دیگه لایسنس رو بهتون بده شاید مشکل برطرف بشه یا یه لایسنس جدید بده بهتون

با تشکر

سه تا لیاسنس مختلف دارم ازش و هیچ کدوم کار نمیکرد متاسفانه مشکل رو پیدا کردم و شکم به یقین تبدیل شد که این سایت کلاهبرداره، نسخه نال شده غیر معتبر تحویل داده، چندتا افزونه دیگه هم خریده بودم به همچین مشکلاتی خورده بودم

1 پسندیده

با سلام

شما به پشتیبان افزونه تون بگین این مشکل پیش اومده شاید بتونن بهتر کمکتون کنن یا بهشون دسترسی بدین تا مشکلتون رو حل کنن

من خودم از المنتور فارسی خریداری کردم که خیلی هم راضی هستم پشتیبانیشون هم خیلی خوبه

گفتم و جواب پشتیبانی نمیشه گرفتم، بله درست میگی ولی متاسفانه من از راست چین خریدم و یه سر به پیج ایسنتاشون بزنید میبینید سر این موقضوع چقدر انتقاد هست

با سلام @hadi76n
اینجور که معلومه به احتمال 95.312 درصد افزونه ای که خریدین کرکی هست
چون که افزونه من فکر کنم حتی نیاز به متصل شدن به المنتور نداشت برای استفاده از کتابخانه
ولی اگه نیاز به قالب های آماده دارین میتونین اسم اون قالب رو بگین تا همینجا بهتون بدم
همچنین میتونین از افزونه المنتوری که @Angel گذاشتن استفاده کنید
البته نمیدونم ایا میتوان با افزونه ایشون به کتابخانه متصل شد یا نه

با تشکر

بله درست میگین، حال من کتابخانش رو با یه سری ترفند اوکی کردم
فعلا درگیر ساخت سایدبار و صفحه اصلی هستم که موفق به انجامش نشدم هنوز

1 پسندیده

سلام @hadi76n

نکات زیر میتونه کمکتون کنه برای حل مشکلتون

نسخه PHP رو به PHP7 ارتقا بدین (قبلش از وب سایتتون نسخه پشتیبان تهیه کنین، نگین نگفتم)

گاهی هم از اونور بوم میفتیم انقدر PHP رو همیشه بروز نگه میداریم که ممکنه آخرین نسخه PHP مشکلی داشته باشه، در اینصورت یه نسخه بیارین پایینتر.

باز هم از شرکت هاستینگتون بخواین که رمزگذاری پایگاه داده رو بررسی کنه.

همه افزونه ها غیر از المنتور و المنتور پرو رو غیرفعال کنین، اگه مشکل حل شد اونوقت یکی یکی فعال کنین تا متوجه بشین کدومیکی دردسر ایجاد کرده.

همه افزونه ها غیر از المنتور و المنتور پرو رو غیرفعال کنین، اگه مشکل حل شد اونوقت یکی یکی فعال کنین تا متوجه بشین کدومیکی دردسر ایجاد کرده.

با یک مرورگر دیگه یا تب حالت ناشناس مرورگر امتحان کنین. شاید مشکل از مرورگر باشه.

این یکی تجربه خودم بوده که مشکل از نت ایران بوده، بعد از چند ساعت خود بخود حل شد. از کرامات شیخ ما این است.

یک راه دیگه هم که باز از کشفیات خودم بوده، در این حالت دیگه از ویرایشگر المنتور استفاده نکردم و از افزونه Template Kit Import برای وارد کردن الگوهای المنتور استفاده کردم که بعد از چند وقت خودش درست شد.

با تشکر

بله منم از راست چین خرید کردم لایسنس نداد مشابه همون رو توچند تا سایت برایگان گذاشته بودند برا دانلود بعدش چند ماه پیش چند تا قالب و افزونه خریده بودم الان هم که میرم تو حساب کاربریم نیست پشتیبانیش هم کللن به درد نمیخوره

1 پسندیده

من شکایت کردم از اینماد اول زیربار نمیرفتن بعد که دستشون رو شد به التماس افتادن و خودشونم درست کردن ولی من گفتم رضایت نمیدم
شما هم حتما شکایت کنید از این سایت کلاهبردار