مشکل در اتصال هاست ایران به ربات های تلگرام

با سلام و عرض ادب . من از هاست وردپرس ایران استفاده می کنم و سی ام اس سایتم وردپرس می باشد. موضوع عملکرد سایت فروشگاهی بوده و مشغول به فروش محصولات فیزیکی هستم.
روی سایتم یک افزونه ربات فروش تلگرام دارم که مشتریان می توانند اطلاعات محصولات و خرید آن را در تلگرام دنبال کنند ولی چون تلگرام فیلتر هست و هاست هم ایران می باشد افزونه کارایی ندارد.
در بخش تنظیمات افزونه یک بخش برای ورود اطلاعات پروکسی وجود دارد تا هاست به سرورهای تلگرام متصل گردد. اما من پروکسی مناسبی برای انجام این بخش در نت پیدا نکردم .
اگر امکان راهنمایی و یا اطلاعات تکمیلی تری دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1 پسندیده

پراکسی ها در تمامی سرور به صورت پیشفرض مسدود هستن. پراکسی ها معمولا از پورت های خاصی استفاده می کنن که رو سرور ها باز نیستن. شما باید آدرس آی پی + پورت پراکسی رو به میزبان خودتون تیکت کنین و درخواست بازسازی اون رو ثبت کنید تا در فایروال whitelist بشه. به این شکل امکان اتصال هاست شما به اون پراکسی فراهم میشه.

فقط از فیلتر نبودن پراکسی مورد نظر در شبکه ایران اطمینان پیدا کنید. به این دلیل که اگر فیلتر باشه باز هم باز نمیشه. بعد از اینکه اینا رو رعایت کردید اگر مجددا مشکل داشتید همین تاپیک رو بروزرسانی کنید.

2 پسندیده

ممنون برای پاسختون فقط میشه بگید چطور میتونم بفهمم پراکسی در شبکه ایران فیلتر نیست

با رایانه خودتون به پراکسی وصل بشین در حالتی که به اینترنت ایران متصل هستید. اگر وصل شد یعنی مسدود نیست.

3 پسندیده

سلام برای اتصال سایت به تلگرام انتقال مطالب تو هاست ایران همین کار باید بکنیم ؟