مشکل در تنظیمات amp به همراه عکس

سلام دوستان
من تنظیمات مختلف رو روی پلاگین amp پیاده کردم اما جدای از اینکه سرچ کنسول هر روز یه ارور تازه بهم میده، این مدل هم توی نتایج داره خودشو به من نشون میده. راهکاری برای تنظیمات صحیح هست؟
AMP

سلام و درود

در سرچ کنسول بخش amp بررسی کنید و اسکرین شات و خطا رو ارسال کنید

ممنون

درود دوباره
حقیقتا هر بار یه چیز جدید میده ولی این آخریشه. ضمنا تنظیمات رو روی حالت گذار گذاشتم. روی حالت “استاندارد” تقریبا تمام کدهای جاوا رو غیرفعال می کرد. از جمله کلیدهای اشتراک گذاری مقالات.

سلام ، شما روی قالب خودت داری پیاده میکنی امپ رو و بدون شک قالب شما مشکلات امپ زیادی داره ، اگر میخوای هیچ مشکل امپ نداشته باشی باید روی حالت استاندارد باشه ، اگر روی حالت گذار باشه باید توی تنظیمات امپ هر مطلب بری ارورهارو چک کنی و قالبتت رو با اون همخوان کنی که کار همچین ساده ای هم نیست ، یا استاندارد یا خواننده بزار ، یا قالبی استفاده کن ک امپ بهینه داشته باشه

بله دقیقا. برای هر مطلبی یک سری ارور میداد که دونه دونه باید برطرفش می کردم. مضاف بر اینکه خیلی از ایرادها رو اصولا متوجه نمیشدم. مثلا کلیدهای اشتراک گذاری رو کاملا روی وب هم غیرفعال می کرد و می گفت باید اینها حذف بشه.
روز اول روی حالت “خواننده” بود. پس شما هم میگید بذارم خواننده.

amp رو در بیشتر سایت ها روی استاندارد گذاشتم و خطایی از طرف سرچ کنسول نبود. باید ببنید اون خطایی که در این حالت می گیره به چه صورته که معمولا 99 درصد قابل حل کردنه

1 پسندیده

ممنون از پاسختون اما روی حالت استاندارد که می گذارم، با انتشار هر پست، تعداد قابل توجهی خطا رو لیست میکنه که باید remove بشن. از صفحه ای که داخلش جاوا استفاده شده تا href رو. ولی این خطاها روی حالت خواننده خیلی کمتر و تقریبا صفره.

بهترین حالت امپ اونه ، چون با اصول خودش بدون دستکاری پیش بری بدون شک امتیاز بهتری برات داره و از طرفی سرعت بارگیری عالی بهت میده ، از دردسرهای وقت هدر دادن هم راحت میشی

یه اتفاق عجیبی که افتاده اینه که روی حالت استاندارد اتفاقا باید هر مطلب رو ادیت کنم و روی حالت خواننده تقریبا اروری نمیده.

حالت کلاسیک روی همه امپ ها پیش فرض هست ، حالا ارورهای استاندارد برای چی بوده نمیدونم چون ندیدم اا حالت کلاسیک خوب هرکاریش کنیم اروری نمیگیرید ازش ، خداروشکر ک اروررفع شد به مرور توی پنل وبستر هم میره و حتی میتونید درخواست دستی بزنید ک رفع کردید ارورهارو

1 پسندیده