مشکل در دانلود فایل های خریداری شده

با سلام
هاست دانلودی من به وردپرسم متصل شده
و اینکه قبل از این نمیتونستم فایل های (RAR.ZIP ) رو توی پیشخوان (رسانه )وردپرسم آپلود کنم بخاطر حجمش که به 1 گیگابات توسط سون هاست این کار انجام شد و الان هم با حجم بالا و هم فایل های فشرده رو میتونم اپلود کنم. تمام این کارا انجام شد . در حالا حاظر با توجه به توصیحات بالا من یه مشکلی دارم که قبلا نداشتم .
مشکل : زمانی که کاربر یک فایل رو از توی سایت خرید میکنه و جریان پرداخت و مراحل پرداخت رو کامل انجام میده فاکتور کامل پرداخت به نمایش در میاد که حاوی لینک دانلود هستش و زمانی که میخواد دانلود کنه این جریان اتفاق نمیفته و لینک دانلود اجرا نمیشه و این خطا رو میزنه ( متاسفانه دسترسی شما برای دانلود این فایل محدود شده است. برو به فروشگاه . رو نمایش میده
چندین جا مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم از طرف سرور هم هیچ مشکلی نداره برسی کردن
تمام تنطیمات استاندارد که ووکامرس داره رو هم انجام دادم تیک ها رو فعال کردم مثلا( اجبار به دانلود و … یعنی تقریبا همشونو برسی کردم و لی بازم نشد .الان دیگه نمیدونم باید چیکار کنم آیا برای کسی همچین مشکلی به وجود اومده ممنون میشم دوستان متخصص راهنمایی کنند با تشکر از همگی :blush:

1 پسندیده

روش دانلود رو تو تنطیمات ووکامرس به اجبار به دانلود بزارید و تیک دو تای بعدی رو بردارید درست میشه

2 پسندیده

ممنونم از راهکارتون تست شد ولی جوابی نگرفتم متاسفانه

1 پسندیده

منظورتون از این که به وردپرس وصل شده چی هستش؟ فایل دانلود که آپلود می کنید از خود پیشخوان مستقیم میره به هاست دانلود؟

سلام مجدد ممنونم از پیگیریتون
مشکل حل شد
توسط پشتیبانی سرور

1 پسندیده

سلان منم همین مشکل رو دارم
میشه بگید چطور درست شد
و آیا فایلی که برای فروش‌گذاشتین رو در هاست دانلود قرار دادین یا هاست وبسایت

سلام
من هم همین مشکل و دارم دوستان میشه بگید چجوری مشکلتون حل شد؟

سلام وقت بخیر
بنده هم همین مشکلو دارم.میشه لطفا راهنمایی کنید؟
در یک انجمن دیگه خوندم که مشکل به خاطر قالب سایته. ولی من واقعا الان نمیتونم قالب عوض کنم. تازه معلوم نیست در قالب های دیگه هم این مشکل به وجود نیاد
راه حل دیگه ای نداره؟

سلام وقت بخیر.
دوست عزیز بهترین حالت برای تست ها حتما روی ساب دامنه یا یه هاست تستی قبل از اعمال روی سایت اصلی تون تست هاتون رو بزنین قالب رو عوض کنین سناریوها رو تغیر بدین افزونه هارو بررسی کنین نتیجه گرفتین روی سایت اصلی اعمال کنین

این مشکلی که دوستان هم دارن ما هم مدتی هست درگیرش هستیم و تنها روش همون استفاده از سرور و اتصال هاست دانلود به هاست اصلی سایت هست تا کاربر فایل های حجم بالا بتونه دانلود کنه و یا مدیر بتونه فایل های حجم بالا بارگذاری کنه

@s1114

@trmusic در مورد سوال شما اگر از افزونه اتصال ووکامرس به هاست دانلود استفاده کرده باشه نیاز نیست مستقیم در هاست دانلود بلارگذاری کنه قسمت ووکامرس بارگذاری میکنه چون از سرور استفاده می کنه به صورت اتوماتیک میره قسمت هاست دانلود

متشکرم از پاسختون
من این افزونه که گفتید رو نصب کردم ولی یهو با خطای صفحه سفید مواجه شدم و کل افزونه هام پریدن
افزونه hacklog remote attachment
خطا رو رفع کردم ولی نمیدونید باید چیکار کنم که بشه بدون خطا نصبش کرد؟

خواهش میکنم حتما دیباگ رو روشن کنین تا آدرس و محل دقیق خطارو خدمتتون بده ، خیلی از این مواقع برمیگرده به منابع هاستی تون یا تداخل افزونه ها
و حتما توضیه میشه قبل از نصب و تست روی سایت اصلی بکاپ بگیرین و یه نمونه سایت خودتون رو روی لوکال یه ساب دامنه بیارین بالا روی اون تست بزنین

اصلا این افزونه رو بیخیال شدم
ولی شما می تونید تو این مورد کمکم کنید؟
ببینید هاست دانلودی من به هاست اصلیم متصل شده و فایل هایی برای دانلود روش قرار دادم ولی به یه مشکلی برخوردم
زمانی که کاربر یک فایل رو از توی سایت خرید میکنه و جریان پرداخت و مراحل پرداخت رو کامل انجام میده و وارد صفحه کاربری میشه که دکمه دانلود که حاوی لینک دانلود هست رو میزنه و میخواد دانلود کنه دانلود نمیشه و لینک دانلود اجرا نمیشه و این خطا رو میزنه ( متاسفانه دسترسی شما برای دانلود این فایل محدود شده است. برو به فروشگاه . رو نمایش میده
چندین جا مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
تمام تنطیمات استاندارد که ووکامرس داره رو هم انجام دادم تیک ها رو فعال کردم مثلا( حالت اجبار به دانلود رو زدم و دوتا تیک بعدی رو برداشتم ولی بازم نشد. ده روزه درگیرشم ولی هیچ راهی پیدا نکردم. نهایتا اومدم لینک دانلود رو توی فروشگاه قرار دادم ولی ازونجایی که فقط یک محصول ندارم نمیشه لینک همه فایل ها رو در فروشگاه قرار داد چون هزکس وارد میشه بقیه لینکهای دانلودی که نخریده هم میتونه ببینه. الان دیگه نمیدونم باید چیکار کنم. میشه راهنماییم کنید؟

اگر تنظیمات php.ini و تنظیمات بخش htaccess رو کانفیگ کردین فکر نکنم به مشکلی بخورین
سناریو ما استفاده از افزونه دکان و هاست دانلود بود که همه چی الان تا 200 -250 مگ اوکی میشه
ولی بالاتر از این مقدار نهایت تا 400 مگ میشه کاری کرد بخاطر محدود در io هاست های اشتراکی حجم های بالاتر نمیشه ،
حالا سناریوی شما چند فروشندگی نیست صرفا فروشگاه فایل دارین اول اینکه بفرمایین حجم فایل هاتون چقدر هست
دوم اینکه تنظیمات Php.ini و htaccess رو هم بررسی کردین اونجا تایم اوت هارو

نه اصلا نمیدونم اینا که میگید چیه
میشه یه شماره تلفن بهم بدید که بهتون anydesk بدم بیاید رو سایتم ببینید باید چیکار کنم؟
واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کرد
اگر هزینه هم داره پرداخت می کنم

نگران نباشین راهنمایی میکنیم مشکل تون حل بشه و بابت تغییرات نیاز به پرداخت هزینه نیست . ابتدا سوالی دارم با میزبانی این مشکل رو هم در میون گذاشتین

ممنونم واقعا
بله با پشتیبانی هاست دانلودم تماس گرفتم میگن مشکل از افزونه ووکامرس و یا قالبی هست که نصب کردم

اوکی بی زحمت وارد هاست بشین و از داخل هاست قسمت سرچ تایپ کنین php.ini دامنه خودتون رو انتخاب و یه اسکرین از این قسمت بگیرین

ببینید من کدنویسی بلد نیستم ولی حتی برای یه فایل 3-4 مگی هم همین اررو رو میده و دانلود نمیکنهاین فایلو داخل هاست نمیتونم پیدا کنم که گفتید
اخه من یه ساب دامین هم دارم که با لاراول نوشته شده و توی اون ساب دامین فقط همچین فایلی موجوده
در حالیکه مشکل من با دامین اصلیم که وردپرسیه هست
این شماره anydesk منه میشه بیاین رو دسکتاپم خودتون ببینید پیدا میکنید؟
608257331

ببینین اگر بخشی از سایت به صورت اختصاصی برنامه نویسی شده قطعا خود دوستان برنامه نویس می تونین این مشکل رو حل کنن، اگر روی وردپرس مشکل دارین قطعا تنظیمات و کانفیگ هست چون 3-4 مگ چیزی نیست به مشکل بخورین . راه ارتباطی رو فرستادم پیام بدین مشکل تون رو بررسی کنم

سلام،چیش شد آخرش؟
مشکل حل شد؟
اگه اره …چطوری؟

چون منم زمین گیر شدم سر این ارور…