مشکل در دانلود محصولات ووکامرس

سلام به همگی
من محصولاتم دانلودی هستن
یه مشکلی که پیش اومده اینکه کاربر میخواد دانلود کنه میگه لینک دانلود اشتباه می باشد.
لینک دانلود مستقیم محصولات سالم هستش و بدون هیچ مشکلی دانلود میشن اما کاربر از پنل کاربریش نمیتونه دانلود بکنه.
ممنوم میشم اگر راهنمایی کنید

1 پسندیده

دوستان عزیز من متوجه شدم که یکی از دلایلی که این موضوع داره اینکه چون کاربر خیلی وقته وارد پنل کاربریش نشده نمیتونه دانلود بکنه که با بروزرسانی سفارش میتونه دانلود کنه. حالا موضوع اینجاست که سفارش و بروزرسانی می کنیم و نمیتونه دانلود بکنه. و یه چالش دیگه اینکه من این کاربرو حذف کردم و دوباره ساختمش و محصول رو خرید و باز هم همون مشکل هست در صورتی که رو کاربران دیگه این مشکل نیست !

دوستان نتیجه کلی ای که من گرفتم این بود که این مشکل بخاطر بروزرسانی نشدن لینک های محصولات بوده که 2 نسخه افزونه برای حل این مشکل وجود داره، یکی در گیت یکی هم در ژاکت که در ژاکت فروش نمیره دیگه چون کار نمیکنه ، نسخه فعلی در گیت هم کار نمیکنه متاسفانه.

سلام.
برا این موضوع این فایلو تست کنید. امیدوارم برطرف شه.
persian-woocommerce-past-order-premissions.zip (1.8 کیلوبایت)

سلام دوست عزیز ممنونم از پاسخگوییتون، این افزونه تا نسخه 2.6 کار میکرده الان دیگه کار نمیکنه
نه عزیزم، درواقع ووکامرس تا نسخه قبل از 3 این قابلیت رو داشته که لینک ها رو بروز کنه، ولی بعد از نسخه 3 خود ووکامرس واسه افزایش امنیت این قابلیتو برداشته.

حالا افزونه مذکور مشکل چندتا بچه‌ها حل کرده بود، ولی من خودم هنوز استفاده نکردم.

سلام دوست عزیز، چیزی که تو دسکریپشن برخی از افزونه های این کار نوشته شده بود این بود، من نسخه دقیقش رو نمیدوم، خب بخاطر امنیت اینکارو کرده، چیزی رو جایگزین نکرده ؟ این مشکل الان چطور حل میشه ؟

سلام سایت منم یکدفعه اینجوری شد و بدون تغییر هیچ تنظیماتی لینک محصولات دانلودی خراب شد. فایل htacces هم یکبار پاک کردم مجدد نصب کردم. فایل جدید هم بارگزاری کردم ولی وقتی فایل به صورت محصول در ووکامرس تعریف میشه دیگه قابل دانلود نیست. کسی به نتیجه رسیده که باید چیکار کرد؟