مشکل در عدم نمایش عکس های محصولات در ووکامرس

سلام وقت بخیر
وقتی محصول جدید در ووکامرس اضافه میکنم عکس اولیش میاد ولی وقتی وارد محصول میشم عکسش رو نشون نمیده.من هم عکس شاخص واسش گذاشتم و هم گالری محصول

سلام و درود

به انجمن بزرگ سون هاست خوش امدین

این مورد می تونه به خاطر قالب و یا تداخل افزونه باشه. برای بررسی بیشتر ادرس وب سایتتون رو ارسال کنید

با تشکر

1 پسندیده

http://dour-andish.com/

این مورد از سمت قالب تون هست. ظاهرا قالب تون هم ایرانیه. به پشتیبان قالب تون درخواست ارسال کنید تا برای شما مشکل رو برطرف کنند

2 پسندیده

اخه بعضی از محصولات رو عکسش رو میاره و این مشکل در بعضی از محصولات هست
و الان وقتی بخوام محصول جدید اضافه کنم باز عکسش رو نشون نمیده

این مورد می تونه بیشتر از سمت قالب و افزونه هایی باشه که دچار تداخل شدند. می تونید برای امتحان یک قالب دیگری رو فعال کنید و تست کنید. همچنین اخرین نسخه افزونه ها به خصوص ووکامرس هم اپدیت کنید

سلام
من قبلا این مشکل رو داشتم و علتش سایز عکس بود ببینید سایز دیفالت عکس در قالب چند هست در همون سایز قرار بدین

سلام خدمت شما
گالری محصولات در قالب شما بصورت اسلایدر owl carousel هست
علت اینکه اسلایدر به درستی نمایش داده نمیشه اینه که فایل های جیکوئری قالب شما در فوتر قالبتون فراخوانی شده
اما در صفحه معرفی محصول فوتر نمایش داده نمیشه و از یک بخشی به بعد قالب شما ناقص هست
:white_check_mark: بنابراین راه حل اول اینه که حالت دیباگ وردپرس را فعال نمایید و ببینید چه کدی خطا داده و باعث شده این موارد پیش بیاد سپس آنرا برطرف نمایید ( مشکلات را میتوانید در انجمن سون هاست بیان کنید تا شما را راهنمایی کنند)

:ballot_box_with_check: راه حل دوم هم اینه که از پشتیبان قالب درخواست کمک نمایید تا مشکل را برای شما برطرف نماید

1 پسندیده

یه مشکل دیگه ای که هست اینه که وقتی محصول رو باز میکنم نوار بالایی وردپرس که گزینه ویرایش محصول داخلش هست این نوار نیست و انگار از وردپرس خارج میشه

دلیل این امر هم همون موردی هست که ؛

فایل های جیکوئری قالب شما در فوتر قالبتون فراخوانی شده
اما در صفحه معرفی محصول فوتر نمایش داده نمیشه و از یک بخشی به بعد قالب شما ناقص هست

خدمتتون گفتم
:no_entry: تا برطرف نشود بخش نمایش محصولتون به درستی کار نمیکند و نوار مدیریت نیز نمایش داده نمیشود

1 پسندیده

سلام
من هم همین مشکل دارم
اول وقتی عکس توی گالری محصول میزاشتم هیچ عکسی نمایش داده نمیشد بعد کد زیر رو اضافه کردم به استایل
.woocommerce-product-gallery .flex-viewport figure{width: 100% !important;}
فقط عکس محصول رو نمایش میده حالا و عکس گالری رو وقتی انتخاب میکنی سفید نشون میده
اگه کسی میدونه باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنه
آدرس محصول: محصول