مشکل در لینک های دانلود در ووکامرس

سلام روزتون بخیر، بنده در رابطه با لینک هایی که از هاست دانلودم توی محصولات در ووکامرس قرار میدم مشکل دارم.
زمانی که لینک های دانلودم رو به صورت مستقیم میزارم توی دانلود منجر مشکلی نداره، اما زمانی که لینک رو داخل محصولات در ووکامرس قرار میدم و مشتری بعد خرید میخواد دانلود کنه با مشکل مواجه میشه، به عنوان مثال توی دانلود منجر حجم فایل رو بهشون نشون نمیده یا این که تا یه حجم کمی از فایل دانلود میشه و مشتری با مشکل مواجه میشه.
ممنون میشم اگر راهکاری برای این مشکل داره بنده رو راهنمایی کنه. با تشکر

با سلام و وقت بخیر؛
باید اول از همه لینک رو در بخش محصولات قرار بدید، نوع محصول رو هم باید دانلود بزارید.
فایل رو باید مستقیم توی بخش اپلود تصاویر/فایل اپلود کنید. لینک رو عینا داخل بخش مورد نظر بزارید.
مثل نمونه زیر :

موفق باشید

6 پسندیده

خیلی ممنونم بابت پاسختون،
عزیز بنده از هاست دانلود استفاده میکنم بنابراین نمیتونم فایل ها رو توی رسانه های سایتم آپلود کنم. بنده برای اضافه کردن فایل دانلودی فایل ها رو توی هاست آپلود میکنم بعد لینک مستقیم رو توی محصول اضافه میکنم، نوع محصول هم دانلود هستش.

با لینک مستقیم مشکلی وجود نداره، مشکل با لینکی هستش که ووکامرس به کاربرها میده

سلام خواهش میکنم،
اگه امکان داره یک محصول تست رو قرار بدید و لینکشو بزارید من بررسی کنم راهنماییتون میکنم مشکل از چیه.
اگه نسخه ووکامرس فارسی رو هم دارید بهتره غیرفعالش کنید یکم مشکل ایجاد میکنه.
افزونه فارسی ساز پارسی دیت هم همینطور

2 پسندیده

برای اینکه بتوانید با دانلود منیجر دانلود کنید باید در پیکر بندی ووکامرس از قسمت محصولات به قسمت دانلود ها رفته و روش دانلود را روی تغییر مسیر قرار دهید.

3 پسندیده

عزیز شما مشکلت حل شده؟
من توی سایتم دقیقا همچین مشکلی دارم توی گوگل سرچ کردم این تاپیک اومد بالا
امیدوارم ببینید پیام منو البته خیلی وقته گذشته از مشکلتون

1 پسندیده

سلام دوست عزیز، مشکل شما یه راهکار خیلی ساده داره
کافیه به تنظیمات زیر بری
پیشخوان وردپرس >> ووکامرس >> پیکربندی >> محصولات >> محصولات دانلودی
در این بخش یه گزینه ای هست با این عنوان
Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
این گزینه رو تیکش رو فعال کنید مشکل برطرف میشه

موفق باشید

2 پسندیده

سلام روز بخیر
بنده هم همین مشکل رو دارم و این گزینه که شما میفرمایید هم فعاله در سایتم ولی کمکی نکرده متاسفانه. ظاهرا این یک باگ از طرف وکامرسه که با هاست دانلود این همه مشکل داره.
حجم فایل نمایش داده نمیشه
فایل های حجیم از وسط دانلود قطع میشن.
امکان بازیابی دانلود هم پس از Pause دادن دانلود وجود نداره.