مشکل در نتایج گوگل

سلام. وقتی برای مثال عبارت “سنبلدان هدیه تبلیغاتی” رو سرچ میکنم یه سری نتایج از سایت من نشون میده.

سوال یا مشکل اول:
قسمتی که با شماره یک تو عکس مشخص کردم، چرا اون صفحات رو نشون میده؟(صفحه 6 از 7!!!) چرا صفحه ی اصلی اون برگه رو نشون نمیده؟؟؟

سوال 2: من دو ماهی میشه که دامنم رو از erisahc.com تغییر دادم به erisa.ir. از گوگل وبمستر هم تغییر لازم رو دادم:
34
ولی هنوز که هنوزه یه سری کلیدواژه ها که سرچ میشه نتایج رو از erisahc.com میاره. چکار کنم که اوکی بشه؟
ممنون

سلام ، ببینید جناب احمدی ، برخلاف اون چیزی که تصور میکنن همه وب مستر ها وقتی دامینی رو تغییر بدیم و داخل پنل وب مستترتمون به گوگل معرفی کنیم توی مدت زمان کم کل امتیازات و محتواها از دامین قبلی به دامین جدید منتقل نمیشه
شما باید اول در نظر بگیرید که ثبت پیج رنک جدید بر اساس قوانین جدبد صورت میگیره ، دوم اینکه تا این انتقال و ثبت بصورت کامل انجام بشه گاها دیدم که چند ماه هم طول کشیده ، حتی موردی بوده که عنوان کامل سایت سرچ میشد تا چند ماه صفحه سوم نشون داده میشد ،
توی این داستان رعایت اصول سئو و لینک سازی منظم و مقداری هم زمان لازم دارید

3 پسندیده

سلام و درود

برای نمایش صفحات به این شکل که از لحاظ سئو پیشنهاد نمی کنم باید بهینه کنید تا این صفحات ایندکس نشن و باعث افت کلمات کلیدی و ارزششون نشه.

تغییر دامنه هم تمامی اعتبار و رتبه هایی که گرفتید را از دست خواهید داد و مدت زمان 3 الی 4 ماه طول می کشه تا بتونید اعتباری رو بدست بیارین. پس لطفا صبور باشید و فعالیتتان را پر تلاش ادامه بدین تا به نتیجه دلخواه برسید

3 پسندیده

سلام. مرسی. بابت سوال اول نظری ندارید؟

مرسی. جواب قسمت اولتون رو خوب متوجه نشدم!!!

برای نمایش صفحات به این شکل که از لحاظ سئو پیشنهاد نمی کنم باید بهینه کنید تا این صفحات ایندکس نشن و باعث افت کلمات کلیدی و ارزششون نشه.

خواهش میکنم ، ببینید گفم بر اساسزمان درست میشه اما با یه اسکیما پرو هم میتونید مشکل رو حل کنید افزونه داخل انجن هست Schema Pro که ساختار سایت رو به درستی به گوگل معرفی میکنه

2 پسندیده

اونو نصب دارم. نصب به تنهاییش هم کار خاصی انجام میده؟
البته من سه تا زیری رو اد کردم. با تنظیماتشون که نمیدونم درسته، نیست، چه جوریه!!

ببین تنظیمات اولیه ک نصب میکنی میاره ساختار سایت چیه عنوانت چیه شعارت چیه لوگوت چیه اطلاعاتت تماس و شبکه های اجتماعیت چیه اون برای معرفی ساختار مهمه

1 پسندیده