مشکل در ورود به ووردپرس

سلام وقت بخیر من دیروز میخواستم المنتور رو نصب کنم و چون از طریق افزونه نشد از طریق سی پنل اقدام کردم اما کلا دیگه نتونستم وارد سایتم بشم چکار باید بکنم کارمم خیلی عجله ایه و اینکه این مدت هیچ کاری از دستم بر نمیاد خیلی عقب میندازتم :smiling_face_with_tear:

اینم عکس از سایتم که هر بار میخوام واردش بشم اینجوری میاره

درود دوست گرامی،
در ابتدا برای اینکه این مشکل موقتا حل بشه ۲ راه پیش رو دارید !
۱. بازگردانی بکاپ به بصورت دستی یا درخواست از طریق شرکت هاستینگ که اینکارو براتون انجام بده
۲. پوشه المنتور در آدرس /wp-content/plugin/elementor یا پاکش کنید یا پوشه رو rename کنید و به یک اسم دیگه تغییرش بدید تا پلاگین بر روی وردرپرس غیرفعال بشه.

حالا مشکل از چیه ؟
ارور های دریافتی شما از تداخل کوئری ها هست که 80٪ مشکل از پلاگین که بصورت نال دارید استفاده میکنید. پیشنهاد من تهیه پلاگین از سایت رسمی در صورتی که مقدور نیست از مارکت های معتبر ایرانی تهیه کنید و مجددا مراحل نصب رو انجام بدید.
مورد دیگه که بعید به نظر میرسه این باشه که شما یک صفحه ساز از قبل روی سایتتون داشتید مجددا یک صفحه ساز دیگه نصب کردید که با حذف یکی از پلاگین صفحه ساز این تداخل حل میشه.
در نهایت پیشنهاد میکنیم اگر نسخه صفحه ساز المنتور شما قدیمی هست حتما بروزرسانیش کنید این امکان هم وجود داره نسخه پلاگین شما قدیمی باشه و وردپرس اتوماتیک آپدیت شده که با هم تداخل دارند.