مشکل عجیب تفاوت فاحش سرعت سایت از ایران و خارج

من وقتی سرعت سایت رو با ابزارهایی مثل جی تی متریکس اندازه میگیرم نمره خیلی خوبی میگیره. ولی موقعی که خودم میخوام خیلی از صفحات سایت رو باز کنم اول حدود 7-8 ثانیه آیکن لاود مرورگر میچرخه و هیچ اتفاقی نمیفته بعد سایت شروع میکنه به باز شدن. با سایت واکاو هم سرعت رو از لوکیشن ایران تست کردم و خوب نبود.
آیا راه حلی دارید؟
هاست من وردپرس خارج(آلمان) سون هاست بسته 3
تصاویر به پیوست

آدرس یکی از صفحات سایت:
https://aranodesign.ir/پیدا-کردن-بهترین-شرکت-طراحی-داخلی/

سلام وقت بخیر
سایت شما بسیار مناسب لود شد. لود اولیه کمی طول کشید ولی چندین بار مجدد لود کردم و مشکلی نداشت.
اینکه چرا لود اولیه طول کشید ممکن است به خاطر مشکلات کدنویسی باشد باید مصرف منابع سایت را چک کنید در چندین تب سایت را همزمان لود کنید و مصرف منابع در سی پنل را مشاهده کنید که اگر مشکلی بود اقدام به رفع آن نمائید

1 پسندیده

بله همینطور هست. سرعت لاود اولیه پایینه بعد سریع میاد بالا… و دفعات بعدی هم مشکلی نداره. واین مشکل بزرگی هست چون خیلی از بازدید کننده های سایت ممکنه برای اولین بار از گوگل بیان تو سایت و با کلی تاخیر در اولین بار سایت براشون لود بشه…
برای کاهش سرعت لاود اولیه سایت چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

شما بهتر است به پشتیبانی هاست تیکت ارسال کنید تا مصرف منابع چک شود و یک پلن مناسب و راهکار برای رفع این مورد به شما ارائه گردد

1 پسندیده

سلام
سایتتون رو داخل جی تی متریکس چک کردم
داخل بخش waterfall دو فونت Vazir و Iranyekan مثل اینکه پاک شدن و سرعت پایین سایتتون بخاطر همین دو تاس و منابع سایتتون رو الکی درگیر کردن
وارد بخش waterfall بشید و آدرس این دو تا فونت رو کپی کنید و از داخل سرچ کنسول درخواست remove بدید مشکلتون حل میشه

1 پسندیده