مشکل عجیب در سایت

سلام رفقا
سایت من حدود دو سه هفته ای میشه که این اتفاق براش میفته
هر دفعه کلی تغییرات و… مثل وارد کردن محصول و… اعمال میکنم و چند وقت یکبار همه چیز بر میگرده به حالت قبل و هرکاری که کرده بودم به باد فنا میره و جالب اینجاس بعد یه مدتی دوباره اوکی میشه ولی باز خراب میشه
کش مروگر و… هم امتحان کردم
یبار هم یه کد مخرب در سایت قرار گرفته بود که اون رو حل کردم
از پلاگین های نال هم استفاده نمیکنم ، همرو از راست چین و ژاکت و یکی هم از سایت https://revslider.ir/ خریدم
علت این مشکل چیه؟
tapeshniru.com

دوست عزیزم زیبا گفتی که از پلاگین های نال شده استفاده نمیکنی
علی عزیزم شما از هر مارکت ایرانی که بخری افزونه رو دست کاری کردن و دارن به شما میفروشن و خیلی از این افزونه ها هم من بهت قول میدم از افزونه های نال شده هستن من همین الان روی یکی از مارکت های که نام بردی قسمت پیش نمایش محصول رو بهت میتونم نشون بدم که ویروسی هست

2 پسندیده

میشه بفرستین لطفا لینک اون پلاگین رو که میفرمایین؟

سلام رفیق خوبی؟
اگر هدفتون از این مطلبی که مطرح کردین ، بک لینک برای سایتتون نبود که فکر میکنم همینطور بوده ، موارد زیر رو مطالعه بفرمایین
من با کسایی که بالای 7 سال هست دارن با وردپرس کار میکنم حرف زدن و اصلا نتونستن کاری کنن ، من پلاگین هاب هوشمند ژاکت رو داشتم و اونرو حذف کردم و فعلا مشکلم برطرف شده، اگر داری حتما حذفش کن ، در ضمن باید به صورت دستی سه چهار ساعت یکبار از کنترل پنل هاستت بکاپ بگیری(بکاپ از دیتابیس فراموش نشه)البته اینم بگم که با آپدرفت و… فایده نداره
من یه چند روزی هست که مشکلم حل شده اما بازم بکاپ میگیرم ، در ضمن بکاپ های خودکاری که از طریق jet backup (البته اگر هاستتون این قابلیت رو قرار داده باشه) اصلا فایده نداره
در ضمن اگر سرورتون ایران هست اون رو به آلمان منتقل کنین
امیدوارم مشکلتون حل بشه :rose:
در ضمن دوستان راهنمایی موثری نکردن که بخواد جواب بده
اگر در گذشته از پلاگین های نال استفاده میکردین (مثلا پلاگین راکت رو از پلاگین یاب یا 20 اسکریپت دانلود کردین)
آموزش زیر رو حتما پیش ببرین و انجام بدین
آموزش