مشکل وسط چین کردن ویدئو در وردپرس

سلام دوستان بنده مشکلی در وسط چین کردن ویدئو ها در وردپرس دارم و خوشحال میشم کسی بتونه منو در حل این معزل بزرگ یاری کنه
اواسط تابستون با یک لینک کارم راه افتاد ولی از اون روز به بعد بخاطر قرار دادن اون لینک کلی ضرر دیدم و سایتم به یکباره از جستجو گوگل محو شد و تازه چند روزه فهمیدم اون کد باعث این اتفاق بوده منظورم کد آی فریم هستش

حالا هم این کد رو از تک تک صفحاتم حذف کردم . مشکل این کد این بود که حجم صفحمو + حجم ویدئو میکرد و باعث دیر بالا اومدن صفحاتم میشد. از جایی هم شنیدم که گوگل به این کد نمره منفی میده چون قبلا برای گول زدن گوگل برای افزایش نرخ بازدید ازش استفاده میکردن
به هر حال الان برگشتم سر نقطه اول
وب سایت منم طوری هستش که برای محصولاتم باید حتما دمو ویدئویی قرار بدم و مشکلم وسط چین نبودن ویدئو هامه
ممنون میشم اگه کسی در این مورد کمک کنه
bigmotion.ir

سلام
به کلاس wp-video تگ margin: auto; اضافه کن
درست میشه
مثل این عکس

موفق باشی

1 پسندیده

دستت درد نکنه من از کدنویسیو این حرفا سر در نمیارم میشه دقیق تر بگی از کجا میتونم این عبارت رو اضافه کنم؟؟؟ منظورم اینه باید کجا برم و چه چیزی رو ادیت کنم

ببین باید بری قسمت ادیتور پوسته ها که فک کنم اسمش تو وردپرس باید بری قسمت پوسته بعد ویرایشگر همون جا که باز میشه روی قسمت style.css این قطعه کد رو تو آخرین خط کپی کن بعد ذخیره کن
فقط یه مشکلی هست که از افزونه راکت استفاده می کنی همون لحظه این کد اعمال نمیشه چون کش شده فایلات باید یه باز کشت رو پاک کنی که یه مقدار سرعت صفحاتت برای یه مدت کمی کند میشه

.wp-video {
    margin: auto;
}

اگه بازم متوجه نشدی بگو یه کار دیگه ایی بکنیم

3 پسندیده

منظورتون اینجاس؟ یا باید از طریق سی پنل استایل رو ویرایش کنم؟
اگر ممکنه آیدی تلگرام یا واتس اپ بدید

اره همین جاست که باید بری خط بعد همین کد رو کپی کنی بزاری
ای دی تلگرامم
Sina_k93

1 پسندیده

سینا جان یک دنیا ممنون. خیلی درگیر این موضوع بودم. کد تخفیف 100% واسه محصولات وب سایتم . ایشالا به دردت بخوره

3 پسندیده

قربانت :kissing_heart:
دمت گرم بابت هدیه

2 پسندیده

من هم همین مشکل رو دارم و با کدی که گفتید مشکلم حل شد.
منتها الان میخوام ویدیوها به اندازه متن عریض بشن و سمت چپ و راست ویدیو فضای خالی وجود نداشته باشه.
چطوری اینکارو بکنم؟ کدی هست که درستش بکنه؟

و یه چیز دیگه. آیا میشه به ویدیو یه کادر خوشکل داد؟

آقای @parvizb7
لینکی داری بفرستی ببینم ؟

بفرمایید: لینک

ببین من لینکو بررسی کردم از کجا این فیلمو گذاشتی ؟ تنظیمات نداره ؟
چون من دیدن به صورت کلاسی بهش اندازه نداده و استایل رو تو HTML داده که باید بری تو کدهاش دستگاری کنی به عکس دقت کن

به احتمال زیاد تو تنظیماتش داره که سایز بدی ،یه تنظیمات هم چک کن

2 پسندیده